JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Ženské choroby a prípravky ENERGY

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika > ZDRAVOTNÝ problém a AKO VYBRAŤ vhodný prípravok ENERGY > Odborné články a skúsenosti zakazníkov > ODBORNÉ články o zdraví a prípravkoch

Ženské choroby a prípravky Energy

Nepravidelný menštruačný cyklus a ďalšie gynekologické problémy trápia mnoho žien.
Žena, ktorá celý život užíva chemické lieky a hormonálne prípravky, si do organizmu ukladá toxické látky. Aj zlé stravovacie návyky vedú k nadmernej produkcii škodlivých látok. Ak pečeň, ktorá funguje ako filter a čistí krv, nepracuje tak, ako má, telo sa zbavuje splodín prostredníctvom maternice behom mesačného krvácania. Ak maternica funguje ako odpadový ventil, vzniká zápal jemnej sliznice maternice. Žena trpí bolesťami a kŕčmi v podbrušku, v ľahšom prípade pociťuje v tejto oblasti ťarchu a tlak. Proces, ktorý má viesť k obnove maternicovej sliznice, sa mení na ťažké krvácanie. Žena je chudokrvná, malátna, trpí bolesťami hlavy a nespavosťou.
Ak ani obličky nedokážu vylúčiť všetky splodiny, objaví sa ľahký opuch a priberanie na hmotnosti. Jasne červená menštruačná krv a silné kŕče v maternici sú príznakom poruchy trávenia cukrov a škrobu. Tmavá zapáchajúca krv plná chuchvalcov signalizuje nestrávené a zahnívajúce bielkoviny, charakteristické pre stravu obsahujúcu vajcia, syry a mäso.
U ženy, ktorá nedodržiava správnu životosprávu, sa hlavné ťažkosti objavia najmä v období prechodu.
Zdravá menopauza neprináša so sebou ťažkosti. Ak je však organizmus zamorený jedmi, s nástupom klimaktéria prichádza o možnosť zbaviť sa ich. Dá sa to prirovnať k situácii, kedy sa priehrada postaví do cesty divokej rieke a jej voda zničí široké okolie, v tomto prípade telesné tkanivo. Prichádzajú návaly horkosti, nervové záchvaty, bolesti hlavy, zápaly kĺbov, žalúdočné a črevné ťažkosti, slabosť, chudnutie, gynekologické výtoky a búšenie srdca. Organizmus naďalej posiela toxíny k maternici, krvácanie však ustalo a maternica je priamo presýtená jedmi. Zápaly sú stále komplikovanejšie, výtok je charakterizovaný “kovovým” zápachom. Niekedy sa objaví aj výtok z mliečnych žliaz.
Je to prvé varovanie možného vzniku rakoviny.
Niektoré menej závažné prejavy menštruačných porúch a menopauzy sa dajú pomerne ľahko upraviť. Pravidelné predmenštruačné bolesti môžeme zmierniť krátkodobou diétou v podobe riedených ovocných štiav, ktoré pijeme každú hodinu v dobe pred očakávaným krvácaním. Pri prekyslenom organizme pomáha diéta zložená z bezmäsitej zeleninovej polievky a riedených zeleninových štiav. Jeden až dva dni pred očakávaným krvácaním sa neodporúča jesť mäso.
Žena, ktorá trpí ťažkosťami spojenými s menopauzou, by si mala predovšetkým upraviť denný režim a životosprávu. Znížením jedov v tele možno predísť vážnym komplikáciám.
Prípravky Energy sú veľmi vhodné a účinné na tieto účely.
Na druhej strane je ťažké odporučiť jednoznačný postup, pretože gynekologické problémy sú u každej ženy individuálne.
Existujú však všeobecné kroky, ako to postupne začať riešiť.
V prvom rade je nutné dať do poriadku psychiku, zmeniť životosprávu a zvážiť, aké hodnoty sú v živote naozaj dôležité.
Na rad prichádza očista čreva a obnova jeho funkčnosti vďaka prípravkom Cytosan, Probiosan a Regalen.
Funkčnosť pečene zaistíme pomocou Regalenu, Stimaralu, Protektinu, Celitinu.
Preťažené obličky odblokujeme prípravkami Renol, King Kong, Artrin.
Celému hormonálnemu systému ženy prospeje Gynex, King Kong, Korolen, Cytovital, Vitamarin.
Veľmi účinný je aj kúpeľ v Balneole a Biotermale, ktorý tiež pomáha výraznej detoxikácii organizmu.
V neposlednom rade je vhodné doplniť terapiu Fytomineralom, Flavocelom a Vitamarinom.

Hoci sú prípravky Energy fantastickou pomocou azda proti všetkým chorobám dnešnej doby, na druhej strane nedovolíme klientke vysadiť lieky bez vedomia jej ošetrujúceho lekára. Vždy je na mieste odporučiť žene, aby absolvovala odborné vyšetrenie u svojho gynekológa. (zdroj:ENERGY)

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky