JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Filtre a chémia na úpravu pitnej a úžitkovej vody

FILTRÁCIA a ÚPRAVA pitnej a napájacej VODY. Úspora vody a energie na jej ohrev.

Potrebujete upraviť pitnú, úžitkovú či technologickú vodu?
Jednoduché a ekonomicky výhodné riešenia, ktoré zabránia korózii a usadzovaniu vodného kameňa v systémoch rozvodu pitnej vody u odberateľov, zabraňujú tvorbe vodného kameňa vo výmenníkových staniciach na prípravu TÚV a postupne odstraňujú už usadený vodný kameň u odberateľov v obytných domoch, hoteloch, ubytovacích zariadeniach, nemocniciach, práčovniach, v priemysle a pod.
Získavanie výrazných energetických úspor prostredníctvom úpravy pitnej, kotlovej a chladiacej vody.

Siliphos na úpravu vody a zamedzenie tvorby vodného kameňa.
Úprava pitnej vody so Siliphosom zamedz
í tvorbe vodného kamena v rozvodoch pitnej vody. Siliphos je jednoduché a lacné riešenie,ktoré ochráni ohrev vody vo vašom dome pred vodným kameňom a hrdzou v ohrievači vody, v pračke, umývačke riadu, na batériách, záchodových misách, sprchovej ružici a na obkladačkách. Siliphos je špeciálna kombinovaná zmes potravinárskych polyfosfátov (fosforu) a kremičitanov, vo forme sklovitých priehľadných guličiek,ktoré sa nasypú do prietočnej nádoby umiestnenej v centrálnom prívode vody do bytu  či domu. Siliphos zabraňuje usádzaniu vodného kameňa na vyhrievácích telsách a v potrubí a ich korózii.... viac

Cetamíny pre úpravu kvality kotlovej vody. Inhibítory korózie pre napájaciu vodu teplovodných rozvodov kotolne na ochranu kotlov, ako i kotlov a rozvodov ktoré obsahujú prvky  z hliníka a hliníkových zliatin, pre hliníkové radiátory a pre podlahové kúrenie a pod.
Cetamíny typu F sú plne organické filmotvorné amíny, ktoré sa používajú v teplovodných vykurovacích systémoch a chránia technicky najdokonalejším spôsobom kotly, rozvody a radiátory. V prípade podlahového kúrenia bránia prestupu kyslíka cez plastové trubky a nedovolia rast rias a mikrobiológie. Ponúkame aj špeciálny Cetamín, ktorý chráni hlavne povrchu z hliníka a jeho zliatin.
Vytvorenie mikrofilmu na kovových povrchoch zabraňuje hlavne kyslíku, aby spôsoboval koróziu, nedovolí aby sa soli a vodný kameň usádzali a zvyšovali tepelný odpor. Cetamíny okrem toho obsahujú alkalické látky, ktoré zabezpečia hodnotu pH kotlovej vody na hodnote nad 9,5. Súčasťou Cetamínov sú aj koagulanty, ktoré zabraňujú tvorbe usadenín a zlepšujú prietok cirkulačnej vody.
... viac

Vodné FILTRE mechanických nečistôt a filtračné vložky. Mechanické filtre slúžia ako prvý stupeň úpravy vody.
Filtrácia mechanických nečistôt sa aplikuje v prípade znečistenej vody. Mechanické filtre sú určené k ochrane ďalších technológií na úpravu vody proti mechanickým nečistotám. Ale tiež ako ochrana pre domáce spotrebiče ako úmývačky, práčky, batérie, bojlery a aj ostatných zariadení cez ktorých preteká voda. Odstraňujú mechanické nečistoty až od 1 mikróna: piesok, hlina, íl, vlasy a všetky nerozpustné látky. Pri používaní vody zo studne by sa v zásade vždy mala aplikovať filtrácia mechanických nečistôt aby sa zabránilo prieniku nečistôt do rozvodu pitnej vody a aby sa chránili iné zariadenia slúžiace na úpravu vody. ... viac

Viac info o prípravkoch pre úpravu a filtáciu vody na mob: 0948 223 631

Nádoba H10A so Siliphosom
69,00 € Vložiť
Nádoba H5A so Siliphosom
39,00 € Vložiť
Siliphos 1 kg PBM
22,00 € Vložiť
Cetamín F300
21,00 € Vložiť
Cetamín F360
22,00 € Vložiť
Prietočný filter mechanických nečistôt
52,50 € Vložiť
ELF nekonečný biofilter-vložka
23,90 € Vložiť
Uhlíkový filter – KDF v nadobe H10A
45,90 € Vložiť
Uhlíkový filter – KDF
18,90 € Vložiť
Uhlíkový filter „KDF 2“ z kokosového uhlia so zložkou proti CHLÓRU a VODNÉMU KAMEŇU
22,00 € Vložiť
Nádoba H10A - prietočná nádoba
27,60 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky