ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

VITAMARIN

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > OSTATNÉ stravné doplnky ENERGY
jasmin vitamarin

Vitamarin 90 kaps. ENERGY doplnok výživy blahodárne vplýva na zdravotný stav ľudí so srdcovými ťažkosťami a vysokým krvným tlakom. Odporúča sa najmä pri zvýšenej hladine krvných tukov, zúžení koronárnych (srdcových) ciev, pri riziku trombóz a pri mozgových príhodách.
Je vhodné podávať ho ako doplnok pri reumatoidnej artritíde, odvápňovaní kostí, ekzéme a Raynaudovej chorobe.
Svoje uplatnenie má Vitamarín aj pri strate hmotnosti, astme a chronickom únavovom syndróme.
Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku pôsobia v harmónii s ostatnými účinnými zložkami. Svojimi jemnými energiami vyrovnávajú informačné pole organizmu.


Rybí olej. Je najdôležitejším prírodným zdrojom radu nenasýtených mastných kyselín a vitamínov A a D. Esenciálne mastné kyseliny hrajú významnú úlohu pri mnohých životne dôležitých pochodoch v ľudskom tele. Podieľajú sa najmä na regulácii krvného tlaku, ovplyvňujú ochranný systém organizmu a pomáhajú pri premene tukov. Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a fosfátov z čreva a je nevyhnutný pre správnu funkciu nervového a svalového systému.


Vitamín A posilňuje odolnosť organizmu, podporuje rast kostí, vlasov, kože a ďasien a pôsobí priaznivo na zrak. Potreba týchto látok sa zvyšuje najmä v období rastu a dospievania, preto sa odporúča užívať vhodné doplnky, medzi ktoré patrí aj tento prípravok.
Bioinformácie sú frekvencie napodobňujúce riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, ktoré regulujú vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa prerušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná - v porovnaní s inými podobnými výrobkami vykazujú práve prípravky Energy niekoľkonásobne vyšší účinok.


Vitamarin je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.


Obsah – 90 kapsulí      

CENA: 12,70 €

Odporúčané dávkovanie:
2 kapsuly 1–3x denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

VITAMARIN 90kaps. ENERGY
VITAMARIN 90kaps. ENERGY
posilnenie imunitného systému
12,70 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky