ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

VIRONAL bylinny koncentrát ENERGY

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > ENERGY koncentráty
vironal

Vironal 30ml koncentrát ENERGY akútné vírusové, mikrobiálné a bakteriálné infekcie, posilňuje imunitu a schopnosť tela brániť sa prenikaniu nežiadúcich mikroorganizmov. Používanie je preventívne, ale aj podporne najmä pri akútnych vírusových, mikrobiálnych a bakteriálnych infekciách.

Účinná obranná bariéra proti širokému spektru patogénov vírusového a bakteriálneho pôvodu, ktoré sa šíria vzduchom a prenášajú kvapôčkovou infekciou alebo potravinami. Vironal je vhodné preventívne použiť pri styku s väčším počtom ľudí, najmä v obdobiach vírusových epidémií, a rovnako pri akútnom ochorení.

Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Má silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Pomôže posilniť imunitu a schopnosť tela brániť sa prenikaniu nežiadúcich mikroorganizmov.
Posilňuje tie orgánové systémy, ktoré sa s vonkajšími patogénmi stretávajú ako prvé – dýchací systém, tráviaci systém a kožu.

Harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu pľúc, hrubého čreva, sleziny, troch žiaričov a spojnicu tenkého čreva, čím ovplyvňuje problémy, ktoré sa vzťahujú na nedostatočnú funkciu orgánov na týchto meridiánoch.
Vironal je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

Cena: 30 ml koncentrát -  21,57 EUR
Odporúčame kombináciu s krémom Droserin

Dávkovanie:

Pre dospelých 2–7 kvapiek 1–3x denne, pre deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 2 kvapky za deň.

Spôsob podávania:
Pred použitím dôkladne pretrepte. Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, príp. nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je pri regeneračnej kúre vhodné zvýšiť príjem tekutín. Po 3 týždňoch užívania urobte v užívaní vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Užívanie a presné dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo terapeutom.
Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba dávkovanie znížiť, kým zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu.
Nie je vhodné prestávať s užívaním prípravku, lebo ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je dôkazom pozitívnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie.

Upozornenie:
Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom alebo terapeutom. Vhodné pre diabetikov. Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej stravy.

VIRONAL koncentrát ENERGY 30ml
VIRONAL koncentrát ENERGY 30ml
akútné vírusové,mikrobiálné a bakteriálné infekcie,dýchacie ťažkosti,kašeľ,dýchavičnosť,bolesti v krku
21,57 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky