EKOLOGIA, ZDRAVIE, HYGIENA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

ÚSPORNÁ SPRCHA a perlátor

PONUKA > DOMÁCNOSŤ a FIRMA

ECOHEAD SHOWER  Liveco úsporná sprcha PRE ZDRAVŠIU POKOŽKU a ÚSPORU VODY, úsporný VODOVODNÝ prerlátor. ÚSPORA VODY 60 - 65%

sprcha ecohead shower

ÚSPORNÁ sprcha ECOHEAD shower LIVeco.

Sprcha pre jemnú a alergicky citlivú pokožku šetrí až 65% vody, odstraňuje z vody chlór, filter na mikróby a baktérie, zabraňuje vysúšaniu pokožky pri sprchovaní a zvyšuje pocit hydratácie, kolagén zjemňuje pokožku, trvalé použitie zmierňuje atopický ekzém a psoriázu, hĺbkový masážny efekt, obohacuje vodu o vitamín C - preventívny účinok proti kožným chorobám.
Vďaka sprche Ecohead shower s mikropórmi, ktorá využíva efektívne každú kvapku vody sa môžete sprchovať tak ako doteraz a pritom miniete menej vody. Sprcha okysličuje vodu a odstraňuje z nej chlór. Obohacuje ju o vitamín C a zdraviu prospešný kolagén. Hĺbkovo hydratuje, masíruje a je vhodná aj pre ľudí s citlivou či alergickou pokožkou.
Vďaka špeciálnemu kovovému pliešku s mikropórmi, so sprchovou hlavicou Ecohead Shower ušetríte až 60-65% vody ako aj energiu potrebnú na jej zohriatie, pričom kvalita a štandard sprchovania ostanú zachované.
Ecohead Shower vďaka dômyselnému systému filtrov a novej technológií čistí a stimuluje pokožku bez použitia mydla. Mikropóry štiepia molekuly vody, a preto voda preniká hlbšie do pokožky, vďaka čomu je pokožka dlhodobo a hĺbkovo hydratovaná aj bez použitia krému. Navyše, vďaka filtru s kolagénom a Vitamínom C pôsobí preventívne aj proti lupinám, vypadávaniu vlasov, vyrážkam a akné. Filter s Vitamínom C odstraňuje chlór, ktorý sa nachádza vo vode. Kolagénová zložka filtru obohacuje vodu a dodáva elasticitu vašej pokožke a zvyšuje jej priaznivý účinok na regeneračné schopnosti vašej pokožky.
Preto Ecohead Shower sa odporúča najmä pre ľudí s citlivou, alergickou pokožkou a ľudí trpiacich na atopickú dermatitídu. Jej trvalé používanie zmierňuje atopickú dermatitídu a psoriázu. Liveco Ecohead je vďaka svojim vlastnostiam vhodná pre dôkladnú starostlivosť o zdravie a hygienu vašich bábätiek. Vaše dieťatko môžete bez obáv okúpať vo vode zo sprchovej hlavice Ecohead Shower, nakoľko táto hlavica je citlivá k ich jemnej pokožke a poskytuje pre dieťatko kvalitnú a nezávadnú vodu.

Zloženie úspornej sprchy:
Kovový pliešok s mikropórmi. Úspora vody a nákladov až 65 %, pričom kvalita a štandard sprchovania zostávajú zachované. WATER SAVER.
Prirodzeným spôsobom generuje anióny (viac ako 500.000/cm3) – Lenardov efekt (Lenardov efekt je tvorba aniónov elektrickými výbojmi molekúl vody aplikovanými na kyslík alebo oxid uhličitý prostredníctvom trenia povrchu vody a jej zrážaním.)
Mikropóry pomáhajú štiepiť (zmenšovať) molekuly (kvapky) vody ako pri vodopáde alebo fontáne
Kompozitný keramický filter
Antibakteriálny účinok – zbavuje vodu mikróbov až 97 % baktérií hrubého čreva
Dezodoračný účinok – odstraňuje zápach vody (testy preukázali na 94 %)
Antibiotický, protiplesňový a sterilizačný účinok
Aktivizuje a zjemňuje vodu, má zmäkčujúci účinok
Zbavuje telo pocitu únavy a pomáha zlepšovať metabolizmus
Keramické kompozitné guľôčky menia oxidačné vlastnosti úžitkovej vody na dezoxidačné, čím vytvárajú slabo alkalickú dezoxidovanú vodu
Filter je trvácny a nie je potrebné ho meniť
Vodný filter na nečistoty
Zachytáva plávajúce nečistoty vo vode (sedimenty, hrdzu, piesok a pod.), čím zabraňuje upchaniu mikropórov na kovovom pliešku
Prispieva k čistejšej pokožke
Filter s kolagénom a vitamínom C. Vitamín C odstraňuje z vody až 99,99 % chlóru a tým pomáha predchádzať vysušovaniu pokožky, posilňuje obranyschopnosť pokožky a hydratuje ju, taktiež hydratuje a posilňuje vlasy
Kolagén zjemňuje pokožku, mení vodu na jemne kyslú. Má bieliaci účinok a pomáha zlepšovať stav atopickej pokožky
Úžitková voda obsahuje chlór, ktorý sa používa na sterilizáciu vody od baktérií a mikroorganizmov. Chlór zhoršuje imunitnú funkciu nášho tela a spôsobuje rôzne choroby. Keď sa človek okúpe v obyčajnej úžitkovej vode, chlór ostane po kúpeli na pokožke. Použitie hydratujúceho krému to ešte zhoršuje, pretože sa tým len zakryje zvyšná vrstva chlóru na pokožke. Človek, ktorý má atopickú alebo citlivú pokožku by mal najskôr eliminovať chlór z vody.
Sprcha Ecohead je preto ideálna predovšetkým pre ženy, ktorým záleží na krásnej a zdravej pleti. Vhodná je tiež pre deti, ktoré majú jemnú pokožku, a pre ľudí s citlivou a atopickou pokožkou.
Kolagén je hlavný nerozpustný vláknitý proteín v extracelulárnej matici a v spojivovom tkanive. Kolagénová sieť udržiava bunky spojené a vytvára im podporný rám. Kosti sú tiež tvorené kolagénom v kombinácii s niektorými minerálmi ako napríklad s vápnikom. Kolagén je takisto hlavná zložka rohovky, chrupaviek, kostí, pokožky a ľudského tela vôbec. Kolagén zachováva pokožku pružnú a pevnú.

Obsah balenia:
1x Sprchová hlavica
1x Vodný filter na nečistoty
1x Filter s kolagénom a vitamínom C

K tomuto produktu odporúčame dokúpiť náhradný Vodný filter na nečistoty ECOHEAD SHOWER a Filter s kolagénom a Vitamínom C.

ÚSPORA 60 - 65% VODY.
DOPRAJTE SI V KÚPEĽNI MIMORIADNE KVALITNÚ, ČISTÚ PREFILTROVANÚ VODU A UŠETRITE. WATER SAVER.


Viac info o úspornej sprche na mob: 0948 223 631

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky