ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

UNCARIA POMENTOSA čaj

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > BYLINNÉ ČAJE ENERGY
caj uncaria energy

Uncaria tomentosa (vilcacora – mačací pazúr) ENERGY čaj pre správnú funkciu imunitného systému a blahodárne pôsobí pri onkologických ochoreniach. Je jednou z najznámejších liečivých rastlín pochádzajúcich z oblasti peruánskych Ánd. Pôvodní obyvatelia Peru rastlinu uctievali a pre jej pozoruhodné vlastnosti ju pomenovali vilcacora, čo v jazyku kečua znamená „svätá rastlina“. Vilcacora obsahuje veľké množstvo alkaloidov, sterolov, aminoglykozidov, terpénov, tanínov, flavonoidov a ďalších významných látok.
Uncaria tomentosa výrazne pomáha pri správnej funkcii imunitného systému a blahodárne pôsobí pri onkologických ochoreniach.
Uncaria rastie v nížinných tropických pralesoch Strednej a Južnej Ameriky, najmä v oblasti Peru.
Domorodé kmene používajú túto lianu už prinajmenšom 2 000 rokov pri širokom spektre zdravotných ťažkostí. Do povedomia západného sveta sa uncaria dostala až v 70. rokoch minulého storočia vďaka činnosti kresťanských misionárov. Informácie o zázračnom vyliečení zhubných nádorov a dôkazy o mimoriadnych vlastnostiach tejto rastliny podnietili záujem farmaceutických firiem na celom svete.
V súčasnosti sú účinky uncarie laboratórne aj klinicky preukázané, ide o veľmi silnú liečivú rastlinu.

Pôvod: stredné Peru, provincia Coronel Portillo
Časť rastliny: kôra z koreňov

UNCARIA TOMENTOSA - Vilkakora ( mačací pazúr ) čaj ENERGY
Kontraindikácie:
Nepodávať pacientom po transplantácii orgánov a po transfúzii. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy, deti do 3 rokov, hemofilikov, diabetikov užívajúcich inzulín, pacientov s autoimunitnými chorobami a osoby užívajúce hormonálnu liečbu.

Uncaria tomentosa je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.
Hmotnosť:55gr     

Cena: 4,00 EUR

UNCARIA POMENTOSA čaj 105gr ENERGY
UNCARIA POMENTOSA čaj 105gr ENERGY
čaj na posilnenie imunity
4,00 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky