ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

STIMARAL koncentrát

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > OSTATNÉ koncentráty ENERGY
stimaral koncentrat jasmin

STIMARAL 30ml koncentrát ENERGY tonizačný a adaptogénný účinok zyšuje odolnosť organizmu, fyzickú duševnú výkonnosť, odstraňuje únavu a vracia energiu. STIMARAL je životabudič pri stavoch po opici, na tonizáciu organizmu, upokojenie, sústredenie a lepšiu činnosť mozgu, na zmiernenie problémov spojených so starnutím, ako ľahké afrodiziakum pri pohlavnej impotencii psychického pôvodu.
Stimaral má harmonizačný vplyv predovšetkým na energetickú dráhu riadiacu, pečene a sleziny, v druhom rade na dráhu žlčníka, troch žiaričov, srdca a pľúc. Harmonizáciou týchto dráh možno pomôcť pri problémoch, ktoré vznikajú v dôsledku ich disharmónie. Obsahuje biologicky aktívny komplex, ktorý zvyšuje odolnosť organizmu, fyzickú a duševnú výkonnosť, odstraňuje únavu a prinavracia energiu.
Celý komplex je ladený tak, aby jednotlivé rastliny a bioinformácie synergicky dopĺňali skvelú paletu účinkov hlavnej zložky - kráľovnej harmonizačných rastlín - rozchodnice ružovej, ľudovo zvanej zlatý koreň. Táto zákonom chránená rastie v horskom pásme Vysokých Tatier, Krkonôš, Karpát a na Ďalekom východe. Názov zlatý koreň si vyslúžila od babiek bylinkárok kvôli citrónovožltej až zlatistej farbe kôry koreňov a posledné výskumy vo farmácii nás vyzývajú vážiť si túto rastlinu prinajmenšom ozaj ako zlato. Táto rastlina, ktorej hrubý podzemok po nalomení vonia ružami, účinkuje absolútne bezkonkurenče, predstíhuje uznávaný ženšen, eleuterokok aj návykovú guaranu.
Stimaral ako doplnok výživy je vhodný pre všetkých, ktorí trpia nedostatkom energie. Prípravky na báze kofeínu telo neustále stimulujú a zaťažujú. Stimaral stimuluje bez kofeínu, harmonizuje a šetrí telo. Nehrozí teda návyk na kofeín s negatívnym vplyvom na močový mechúr a ďalšie orgány. Výťažok zlatého koreňa nepatrí medzi dopingové látky, a i tak (ako potvrdili klinické štúdie) má výrazný efekt na výkonnosť.


Balenie: 30ml superkoncentrát     

CENA: 19,50 EUR

Je životobudič pri stavoch po nadmernom pití alkoholu a aj vtedy, keď potrebujeme byť dlho fit.

Pred použitím dôkladne pretrepte. Tým sa zdynamizujú informačné zložky a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívame 3 až 9 kvapiek 1-3krát denne 30 minút pred jedlom alebo po jedle.
Poslednú dávku užijeme maximálne 4 hodiny pred spaním. Ak potrebujeme byť veľmi dlho bdelí, môžeme užívať Stimaral podľa potreby bez časového obmedzenia.

Prípravok neobsahuje kofeín a nie je návykový.

STIMARAL je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

STIMARAL koncentrát ENERGY 30ml
STIMARAL koncentrát ENERGY 30ml
tonizačný a adaptogénný účinok
19,50 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky