JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Partnerstvo s JASMIN.sk

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika > ZDRAVOTNÝ problém a AKO VYBRAŤ vhodný prípravok ENERGY > Odborné články a skúsenosti zakazníkov > KLUB ZDRAVIA

Klub zdravia

Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa dnes ľudia stále častejšie obracajú k netradičným spôsobom liečenia, býva pocit, že lekár sa nie vždy venuje pacientovi podľa jeho predstáv. Nech už je to z akejkoľvek príčiny, chorému väčšinou chýba ľudský prístup v širších súvislostiach a liečba, na ktorej sa môže podieľať vlastnými silami. Zámerom firmy Energy nie je kritizovať alebo popierať alopatické metódy klasickej medicíny, ale pomáhať konkrétnou radou a výchovou pri novom pohľade na starostlivosť o vlastné zdravie. Sme radi, že stále pribúda lekárov, ktorí sa prikláňajú k celostnej medicíne, aj pacientov, motivovaných starostlivosťou o vlastné zdravie.
Práve im patrí naša pomocná ruka nielen pri výbere vhodných preparátov. Prípravky Energy sú nechemické, pôsobia šetrne, pomáhajú nám zbaviť sa zdravotných problémov v prípade, že ich odporučil odborník, ktorý im rozumie. Potom už mnoho závisí od každého z nás.

Ktoré produkty si chvália ženy
Čo odporúčame všetkým mladším ženám?
Čo užívať v priebehu príprav na tehotenstvo?
Po čom siahnuť v priebehu tehotenstva?
Ktoré produkty pomáhajú dojčiacim matkám?
Na čo nemajú zabúdať ženy staršie ako 35 rokov?
Čo je vhodné v období klimaktéria?

Produkty pre zdravých a silných mužov
Čo odporúčame všetkým mužom bez rozdielu?
Čo pomáha pri náročnom povolaní?
Po čom by mali siahnuť športovci?

Staráme sa o zdravie vašich detí
Pre predškolský vek
Pre školákov
Pre študentov

Trápia vás plesne na stenách? Už nemusia!
Viac ako ich odstrániť .... viac


GREEN
COUNTRY
STYLE

Regeneračné prípravky sú schválené ako výživové doplnky. Nie to lieky, nemožno ich zamieňať za predpísané lieky. Prípravky spĺňajú platnú potravinársku legislatívu SR a EÚ. Nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.
Rady publikované na naších stránkach nepredstavujú inštrukcie a pokyny pre samoliečenie, nenahradzujú lekárske vyšetrenia a výkony a nie sú mienené, ako návod pre alternatívnu liečbu. Akákoľvek aplikácia týchto rád je vecou úvahy čitateľa a deje sa tak na  jeho zodpovednosť; predpoklada sa, že čitateľ svoj postup konzultoval s ošetrujúcim lekárom.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky