ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

SPIRON SPRAY

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > ANTISEPTICKE produkty ENERGY
jasmin spiron

SPIRON sprej antiseptikum ENERGY harmonická kombinácia najčistejších éterických olejov a bioinformácií. Vdychovaním sa dostávajú aromatické látky veľmi rýchlo do krvného obehu, a preto dokážu až pozoruhodne upraviť rôzne telesné funkcie. Obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších silíc a bioinformácií. Je zostavený podľa poznatkov aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonancie.

Spiron ovplyvňuje prevažne dráhu pľúc, srdca, žlčníka, ale do určitej miery aj ďalšie energetické dráhy. Podľa svetových sociológov a neurológov sú charakteristickými rysmi nášho veku stavy úzkosti a depresie. Presvedčivý dôkaz o tejto skutočnosti sa dá nájsť v údajoch dokladajúcich rastúcu spotrebu ukľudňujúcich látok a stimulantov. Je známe, že tieto preparáty majú pri dlhodobom užívaní negatívny vplyv na organizmus. Oproti tomu niektoré silice a ich vonné súčasti majú pozitívny vplyv hlavne na centrálny nervový systém, cez ktorý môžu v tele ovplyvniť rôzne fyziologické funkcie. Skutočnosť, že náš psychický stav ovplyvňuje stav fyzický a naopak, dnes nikoho neprekvapí.
Vdychovaním sa dostávajú vonné látky veľmi rýchlo do krvného obehu a preto dokážu až pozoruhodne upraviť rôzne telesné funkcie.
Vdychovaním látok, ktoré sú pre nás liečivé si vylepšíme svoj zdravotný stav. Vonné silice môžu vyvolať zvýšenie alebo zníženie krvného tlaku, odstrániť bolesti hlavy.
Zároveň môžu náš organizmus tonizovať alebo relaxovať. Príjemné vône navodzujú stav pohody, a preto sa môžu úspešne konať rôzne rokovania a priateľské návštevy. V kľudnom prostredí vyriešite trikrát toľko vecí, ako v nepriateľskej atmosfére. Stav príjemnej pohody prichádza po vdýchnutí silíc s ukľudňujúcim účinkom veľmi rýchlo a dá sa dokázať napríklad pomocou prístroja na meranie mozgových vĺn, tzv. encefalografom. Inými prístrojmi sa dá sledovať hĺbka dýchania, zmeny tlaku, tepu a ukľudnenie srdcovej činnosti.
Niektoré silice dokážu dezinfikovať ovzdušie veľmi dokonale. Napríklad ešte dvojpercentný roztok eukalyptové silice po rozprášení dokáže zničiť až 70 % stafylokokov prítomných v okolitom vzduchu. Dobré účinky má aj pri rôznych vírusových ochoreniach, ako sú napr. osýpky, šarlach, herpes a chrípka. Výborné účinky na vírus chrípky má aj citronelová silica. Takéto silice a ich zmesi sa dajú použiť ako antiseptiká ovzdušia pri rôznych vírusových ochoreniach, keď potrebujeme predísť kvapôčkovej nákaze. Produkt obsahuje vitamín E, unikátny komplex siedmich rastlín, bioinformácie a éterické oleje, všeobecne známe svojimi protizápalovými, antimikrobiálnymi, antibakteriálnymi a protivírovými účinkami.
Spiron obsahuje celý rad kvalitných prírodných silíc, ktoré majú antiseptické a hojivé účinky. Zmes prírodných silíc sa dá použiť pre vytvorenie príjemnej atmosféry pred rokovaním, pre celkové ukľudnenie, pri bolestiach hlavy, depresiách, neurasténii, nervovom vyčerpaní a iných nervových poruchách, pre kľudný spánok, pri astme, kašli, bronchitíde. fajčiarskom kašli, infekčnom ochorení pľúc, chrípkach ako dezinfekcia ovzdušia, pri prechladnutí a pre uvoľnenie dýchacích ciest, ukľudnenie srdca, pre zvýšenie imunity, ale aj pre osvieženie vzduchu v miestnostiach kde sa fajčí. Cieľom je vytvoriť doma aj v zamestnaní maximálnu pohodu.
Prípravok pred použitím pretrepte a aplikujte krátkym streknutím do ovzdušia, alebo nastriekajte na čistú vreckovku a inhalujte.

Balenie: 50ml

CENA: 12,90 €

SPIRON sprey 50ml ENERGY
SPIRON sprey 50ml ENERGY
harmonizácia prostredia a osvieženie vzduchu.Zmes prírodných silíc
12,90 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky