ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

SMILAX OFFICINALIS čaj

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > BYLINNÉ ČAJE ENERGY
smilax caj

Smilax officinalis / Smilax lekársky ENERGY čaj harmonizuje meridián obličiek a močového mechúra. Pochádza z oblasti Strednej Ameriky a západnej Indie. Obsahuje najmä steroidné saponíny, glykozidy, mitraphylin, rhynchophyllin, hirsutin. Ďalej vápnik, meď, železo, jód, mangán, draslík, kremík, sodík a síru, vitamín A, C, D a skupinu vitamínov B.
Čaj Smilax officinalis podporuje vylučovanie odpadových solí z tela, blahodárne pôsobí pri psoriáze, reumatických problémoch, artritídach a zápaloch močovo-pohlavného systému. Podporuje normálnu činnosť pečene a detoxikáciu tela.

(Smilax lekársky)
Smilax lekársky je trváca ovíjavá rastlina. Pochádza zo Strednej Ameriky, kde sa tradične používa nielen ako liečivá rastlina, ktorá zvyšuje vitalitu a sexuálnu potenciu, ale aj ako prísada do piva a iných nápojov, a to predovšetkým kvôli svojej schopnosti vytvárať penu. Západný svet dobyla táto pôvabná rastlinka už v 16. storočí ako účinný liek proti syfilisu a mnohým ďalším pohlavne prenosným chorobám. Neskôr sa zistilo, že liečebné schopnosti smilaxu sú mimoriadne široké a dá sa využiť u veľkého množstva zdravotných problémov - od impotencie až po bolesti zubov.
Pôvod: India
Časť rastliny: koreň

Smilax lekársky čaj ENERGY

Kontraindikácie:
Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Smilax officinalis je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

Hmotnosť:105gr     

Cena: 7,50 EUR

SMILAX OFFICINALIS čaj 105gr ENERGY
SMILAX OFFICINALIS čaj 105gr ENERGY
bylinný čaj na močové cesty,kožné a reumatické problémy
7,50 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky