ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

SKELETIN

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > OSTATNÉ stravné doplnky ENERGY
jasmin skeletin

SKELETIN 135 tbl. ENERGY podpora výživy kostí, kĺbov, blahodárny vplyv na zdravotný stav ľudí. Pomocník pri ochrane a regenerácii opotrebovaných kĺbov a pri podpore tvorby kostného tkaniva.
Predstavuje bioinformačný prípravok s obsahom sépiovej kosti, kolagénu, rybacieho oleja, šípkového a žihľavového výťažku a mangánu.
Kombináciou týchto prírodných látok možno využiť najmä pri chorobách kĺbov ( artróza, artritída, reuma, dna), pri lúpaní a bolestiach kĺbov, ochrane kĺbnej chrupavky a pre jej regeneráciu, pri nadmernom zaťažovaní kĺbov športom, alebo vysokou telesnou hmotnosťou, v období rastu, menopauze a v starobe pre zpomalenie úbytku kostnej hmoty, v tehotenstve pre podporu zdravého vývoja kostry dieťaťa, pri zvýšenej lámavosti nechtov, vypadávaní vlasov a pri povadlej pokožke.
SKELETIN doplnok výživy ENERGY má blahodárny vplyv na zdravotný stav ľudí a je určený najmä na ochranu a regeneráciu opotrebovaných kĺbov a na podporu tvorby kostného tkaniva.

Skeletin je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.
Obsah: 135 ks       

Cena: 25,40 EUR

Odporúčané dávkovanie:
Vzhľadom na chronickú povahu a vzhľadom na to,že na regeneráciu kostného a chrupavkového tkaniva treba počítať s dlhším časovým obdobím, odporúčame užívať Skeletin minimálne po dobu troch mesiacov.
Odporúčaná denná dávka: 1-3 kapsule denne, najlepšie po jedle.
Charakteristika výrobku: želatínové kapsle

SKELETIN 135kaps. ENERGY
SKELETIN 135kaps. ENERGY
kĺbové ochorenia (artróza, artritída, reumatizmus a dna)
25,40 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky