JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Vaše skúsenosti s užívaním prípravkov Energy

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika > ZDRAVOTNÝ problém a AKO VYBRAŤ vhodný prípravok ENERGY > Odborné články a skúsenosti zakazníkov > SKÚSENOSTI zakazníkov JASMIN

Pani Benova, dakujem vam za vasu odpoved, som velmi rada, ze gynex mozem uzivat aj nadalej..... tiez patrim medzi matky, pre ktore pocat dieta nie je lahke. u mna v troch pripadoch to bolo naozaj ako z niejakej prirucky.... v kazdom pripade po dvoch cykloch uzivania gynexu som bola tehotna a verim, ze coskoro to bude aj teraz tak....
taktiez moja sestra planovala druhe dietatko dva roky, po odporuceni gynexu otehotnela okamzite.....
Dakujem este raz a prajem vela uspechov.....
 Slavka P. (e-mail 15.7.2013)

Ahojte, ja som bola takto pred rokom tiež snažilka, po 2 rokoch manželstva bábo stále neprichádzalo. Zistilo sa, že ja som OK, ale manžel mal málo spermií. Nasadila som nám (aj mne aj manželovi) kvapky GYNEX. Manželovi som "naordinovala" aj vitamín E a zinok. Neviem, či to zabralo, ale teraz máme krásnu mesačnú Michaelku . Tak vyskúšajte, možno pomôžu aj Vám.
http://www.jasmin.sk/gynex.htm
Držím vám všetkým palce!!!!

(z forumu na www.modrykonik.cz)

ENERGY PONÚKA RIEŠENIE
Z prípravkov Energy mám dlhoročné vynikajúce skúsenosti s kombináciou Korolenu a Stimaralu. Zloženie Korolenu (okrem iného gingko, ľubovník, ježibaba guľatohlavá) okrem vplyvu na obehový systém priamo ovplyvňuje činnosť mozgu a centrálneho nervového systému vôbec. Stimaral je predurčený na lepšie prispôsobenie organizmu na zvýšenú psychickú námahu a jeho bioinformačná zložka priamo ruší negatívne informácie a vyvoláva spätný regeneračný proces riadiacich centier nervového systému.Existujú dôkazy o tom, že mozog je jedným z činiteľov, ktoré priamo riadia náš imunitný systém. Pri jeho dlhodobo zlej funkcii sa rúca imunita – objavuje sa únavový syndróm, alergie, autoimunitné choroby (lupienka, reumatoidná artritída, Crohnova choroba, Bechterevova choroba a ďalšie); 20–30 rokov trvajúci neliečený bazálny stres je jedným z faktorov, ktoré vyvolávajú rakovinové bujnenie. Preto je dôležité nepodceňovať počiatočné poruchy psychiky (únava, nespavosť, nervozita, vyčerpanosť, psychosomatické prejavy) a začať ich okamžite riešiť. Výborným pomocníkom je v tomto smere Supertronic. Pacient napríklad hovorí o zažívacích ťažkostiach alebo bolesti chrbtice. Ak je príčina v poruche dráhy žlčníka, pečene, čreva, močového mechúra alebo obličky, vytestujeme Regalen alebo Renol. Často sa však stáva, že porucha je na dráhe centrálneho nervového systému a vytestuje sa Korolen. Tu je najviac pravdepodobné, že ide o psychosomatizáciu a príčina tkvie v nesprávnom fungovaní mozgu. Užívanie Korolenu takmer vždy odstráni somatické ťažkosti a po kontrole v odstupe 2–3 mesiacov sa upraví aj energia na nervovej dráhe.
Z ďalších prípravkov Energy sa mi v prípade psychických ťažkostí osvedčil King Kong, najmä ak dominuje fyzická slabosť, ďalej Peralgin, ktorý okrem iného obsahuje horčík a valeriánu. Z novších prípravkov by som odporučil Imunosan, ktorý podporuje celkovú obranyschopnosť organizmu a dodáva energiu pri fyzickej a psychickej vyčerpanosti.
Na záver si zhrňme, ako sa dá psychickej únave brániť. V prvom rade treba upraviť životosprávu – zloženie stravy, neprejedať sa, zvýšiť pohybovú aktivitu, a najmä vylúčiť zo svojho života zbytočné stresy – nezaoberať sa nepodstatným a podstatné veci riešiť včas. Z preventívnych dôvodov by som každému odporučil 1-2x ročne využívať 1 fľaštičku Korolenu, aj keď máte pocit dobrého zdravia. Posilní energiu meridiánu nervového systému a zvýši kapacitu mozgových buniek na spracovávanie informácií z okolia.MUDr. Vojtěch TOGNER, KC Energy Ostrava–Zábřeh

ENERGY PRODUKTY SI PORADILY S LUPÉNKOU
Je to již dva a půl roku, kdy se u mne po nedlouhé nemoci horních cest dýchacích objevila svědivá a nepříjemná vyrážka. Říkala jsem si – to nic není, to bude za 3 dny dobré, až se to vyloupe a zahojí. Ale ejhle – vyrážka se nehojila a naopak se začala zvětšovat, ložiska se rozlézala po kůži a začala mokvat. Rozhodla jsem se navštívit obvodního lékaře, který mi předepsal alopatický lék, nějaké kapky na potírání a mast. Léčba nezabrala. Episoda trvala skoro celý rok, akorát, že jsme vyměnili celou škálu mastí a různých vodiček. Byla jsem tedy srozuměna s tím, že budu odeslána ke specialistovi. Lékař – specialista na kožní nemoci – mi sdělil diagnózu: lupénka a atopický ekzém. Bylo mi divné, že v mých více než 50 letech mohu dostat lupénku. Vždy jsem slýchávala, že tato nemoc se objeví spíše dříve a kombinace s atopickým ekzémem byla pro mne jako laika udivující. Specialista předepsal různé masti s kortikoidy a nějaké tabletky proti svědění. Zkusila jsem vše, ale výsledek – uzdravení mé kůže, se nedostavil.V té době jsem již začala spolupracovat s firmou Energy a používat její výborné bylinné koncentráty a regenerační krémy. A stal se zázrak – po více než dvou a půl letech se moje lupénka začala hojit a v dnešní době je v klidu. Nejdříve jsem užívala Regalen na vyčištění jater a žlučníku a potom Renol na ledviny a močový měchýř. K tomu jsem pila své bylinné čaje ze šumavských bylinek. Místa postižená lupénkou jsem omývala solí Biotermal z Podhájské. Do mističky jsem dala jednu lžičku soli a rozmíchala tak v 1 dl vody, vzala tampon, namáčela a místa omývala. Kam jsem nedosáhla, pomohl mi manžel. Nechala jsem sůl zaschnout a pak kůži namazala krémem Protektin v kombinaci s Cytovitalem (nejdřív Protektin a po zaschnutí Cytovital). Takto jsem postupovala několik týdnů. Již po prvním týdnu bylo vidět, že léčba zabírá a lupénka se začíná hojit. V dnešní době jsem vyloupaná a zhojená. Během léčby jsem ještě mazala krém Droserin, který také velice pomáhá. Krémy od firmy Energy jsou úžasné a léčí přírodním způsobem bez rizik kortikoidů. S přáním hodně zdraví se loučí terapeutka reiki a fanda firmy Energy. Jarka PARKMANOVÁ, Borová Lada

Vironal
Vironalu vďačím za to, že dnes žijem. Pred 6 rokmi mi zistili po porode druhého syna zhubný nádor na hrubom čreve. Operácia sa vydarila,ale bola som veľmi chudá a mala som neustále bolesti čriev. Keď som niečo zjedlamala som stále hnačky. Takto som trpela asi rok, než som začala užívať vironal. Po mesačnom užívaní mi bolesti, ale hlavne hnačky prestali a začala som priberať. Dnes je to 6 rokov som zdravá. Vironal bol pre mňa ako zázrak, lebo žiadne lieky, ani tie ktoré sú určené proti hnačke mi nepomohli až zázračný vironal. Môjmu synovi dokonca pomohol pri silnej alergickej nádke.Vrelo ho všetkým odporúčam.
vďačná pacientka zo Slovenska 23.1.2004

Moje zkušenosti s prípravky Energy
Trápily mne bolesti žil na nohou a delaly se mi modriny. K tomu jsem pocitovala velký chlad v rukou a nohou. Po použití Korolenu tyto obtíže zmizely.
Veronika Opáleníková, Orlová

S VIRONALEM NA ALERGII
Velmi ráda bych podekovala výrobci Energy za prípravek Vironal, který mi pomohl. Dlouhá léta jsem trpela alergií dýchacích cest. Lécba na alergologickém oddelení Fakultní nemocnice v Hradci Králové mi nemoc pouze zmírnila, ale po vyšetrení Supertronicem jsem dostala doporucení užívat Vironal. K mému velkému prekvapení a samozrejme obrovské radosti se mi už po prvních trech dnech užívání uvolnily dýchací cesty. Od té doby dýchám zcela volne. A tak znovu dekuji výrobcum, ale také všem ostatním, kterí se na distribuci a prodeji techto produktu podílejí.
Ing. H. H., Hradec Králové

Lékar jen žasl
Pred rokem mi ve vojenské nemocnici v Praze oznámili, že je mé poškození osteoporózou v rozsahu 33 %. Dostala jsem spoustu léku a informaci, at nedoufám ve výrazné zlepšení. Když jsem se sverila své známé E. H. z Jablonce, poradila mi kombinaci Gynexu a Renolu a pridala dobrou radu, abych to rozhodne nevzdávala. Pri kontrole pak muj lékar užasl a spontánne dodal, že to tady ješte nebylo, aby došlo k takovému zlepšení (o 11 %). Mel takovou radost, že jsem mu ji nechtela kazit sdelením, že tomu pomohlo neco víc než léky. Pri príští kontrole budu odvážnejší, protože si to produkty Energy rozhodne zaslouží.
M. Š.

Energy - moje spása!
Je mi trináct let a s první alergií jsem se setkal, když mi byly ctyri. Tenkrát jsem si hrál s rostlinou jménem bolševník. Zacalo se mi špatne dýchat, jak jsem mel ucpaný nos, ale vysmrkat jsem nic nemohl. Kýchal jsem, slzely mi oci, zmenil se mi hlas a svedilo me celé telo. Když jsem se v pozdejších letech na jare a v léte obcas ukázal na chalupe, kterou máme v nádherné prírode kousek od Benešova, opakovaly se stále tytéž problémy, které mne prestávaly obtežovat už jen v zime nebo na dovolené u more. Nemohl jsem provozovat spoustu cinností venku, které ostatní lidé normálne delají. Nekolikrát jsem si sice ríkal, že s tím zajdu k doktorovi, ale když jsem videl své kamarády, kterým nic nepomáhalo, ani se mi tam nechtelo. Poprvé jsem se k prípravku Energy, konkrétne k sirupu Vironal, dostal asi pred rokem, když jsem mel angínu. Tehdy jsem se z ní velmi rychle uzdravil, ale Vironalu jsem to vubec nepricítal. Když me letos pred jarem rodice presvedcovali, že bych si mel v Klubu Energy nechat vytestovat, co na alergii užívat, ani se mi nechtelo, protože jsem nepredpokládal, že mi to pomuže. Na druhou stranu jsem chtel zkusit, jestli prece jen neexistuje neco, co by me nepríjemností zbavilo. Když me paní zmerila, dozvedel jsem se, že mou pomocí by mohly být kapky Regalen a kapsle Cytosanu. V prodejne Energy jsem se také dostal k zajímavé knize, kam lidé zapisují ohlasy na preparáty a lící, jak jim užívání pomohlo ci nepomohlo. Po prectení nekolika podekování jsem uveril, že na tom musí neco být. Zacátkem brezna jsem zacal pravidelne užívat a byl jsem ohromen, jak brzy prípravky zabraly. Alergii, která u mne každorocne zacínala obvykle koncem brezna, jsem vubec nepocitoval, a i ted, v polovine kvetna, se nic nedeje. Doufám tedy, že už to tak zustane do konce života. Konecne mohu jezdit na kole, chodit na procházky a delat venku mnoho dalších vecí. V léte se ješte jednou chystám na test, kde se dozvím, jestli budu muset Regalen ješte užívat. Jedno vím ale jiste, do Energy knihy urcite napíšu velké podekování!
Lukáš Hubácek, Praha 4

Píši výjimecne pouze ženám
Dlouhotrvající gynekologické problémy se pres veškerou snahu našeho pana primáre nelepšily. Cesta od cípku k tabletkám a pokusy s antibiotiky me natolik vycerpaly, že jsem zašla do poradny Energy hledat "jinou" pomoc. Nechala jsem si odborne poradit a vyplatilo se mi to. Je vás jiste víc, které propadáte zoufalství, že už nikdo neporadí a nic nepomuže. Je to omyl! Trikrát vycištení strev, 1x Regalen a druhá lahvicka Gynexu, kterou práve nacínám, mi nastartovaly dokonalou ocistu organismu. Zlepšily se nejenom výtoky, ale i zácpa a dostavila se dobrá nálada, která casto pri zdravotních potížích chybí. Zacínám nad vším vítezit, to bude doktor koukat!
Dana B.

Našla som spôsob sebarealizácie
Gynekologické problémy ma priviedli ku gynekológovi, ktorý mi predpísal substitučnú hormonálnu liečbu. Pri jej užívaní som mala veľmi nepríjemné vedľajšie účinky - pichanie a ťažobu na prieduškách. Na pribalenom letáku som našla informáciu, ktorú mi môj gynekológ potvrdil, že ide o infarktové príznaky a liečbu okamžite prerušil. Zároveň ma upozornil, že hormonálnu liečbu nesmiem užívať. Odporučil mi čaje a produkty na prírodnej báze bez toho, aby to bližšie špecifikoval. Cestou od lekára som si v duchu vravela: No, a teraz buď múdra! Život chcel, aby som stretla priateľku, ktorá ma zaviedla do Klubu Energy a poradila mi Gynex. Je ňou moja sponzorka Anka Šimková, ktorej touto cestou ďakujem. Gynex vyriešil moje gynekologické problémy a odporúčam ho každej žene, ktorá sa trápi s klimaktériom.

Členkou Klubu som približne 3 roky a vyskúšala som už skoro všetky produkty Energy. Užíva ich celá moja rodina. Manželovi pri chrípke pomohol Vironal, Drags imun a Droserin. Po troch dňoch nastúpil do práce bez teploty, dcére pri sennej nádche pomohol Regalen a Audiron ju zbavil bradavíc. Zúčastňujem sa na klubových stretnutiach, kde stretávam mnoho zaujímavých ľudí a zbieram nové poznatky a vedomosti. Jednoducho, našla som spôsob sebarealizácie.Darina Marcinová, Prešov

Vaše prípravky mi vrátili zdravie
Pred troma rokmi som po druhýkrát otehotnela a narodil sa mi syn. Radosť bola veľká, ale kazili mi ju komplikácie so žlčníkom, ktoré sa objavili. Mala som bolesti a časté koliky. Lekár mi zistil žlčníkové kamene. Náhodou som sa dozvedela o Energy, a tak som zašla do Klubu, kde mi po premeraní Supertronicom zistili, že žlčník nie je celkom v poriadku, a príčinou mojich ťažkostí je vraj štítna žľaza. Je to až neuveriteľné, ale po Vironale a Korolene sa mi už po mesiaci darilo oveľa lepšie - moje “hormóny” sa dostali do normálu. Neskôr som začala užívať aj Fytomineral, momentálne skúšam Vitamarin. Som nadmieru spokojná aj s kozmetikou Cytovital.Irena Gawlasová, Návsí u Jablunkova
Zdroj:internet
 

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky