ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

RUTICELIT krém ENERGY

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > ENERGY krémy
krem ruticelit

RUTICELIT 50ml krém ENERGY protizápalový, protinádorový účinok a silné protiplesňové účinky krému pôsobia najmä na cievné ochorenia ako sú zápaly žíl, hemoroidy, výrony, preležaniny, ďalej pomliaždeniny a zlomeniny, na nedostatočné periférne prekrvenie, trombózy, lámavosť jemných cievnych kapilár na tvári a po tele, urýchlenie regenerácie po nadmernom opaľovaní a ako doplnok pri onkologickom ochorení kože a po ožarovaní.

Rastlinné látky v RUTICELITE pôsobia na niektoré druhy pliesní, ktoré majú vplyv na cievne steny. RUTICELIT predstavuje bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Výskum potvrdil protizápalový a protinádorový účinok výťažkov z rašeliny, ktoré sú okrem iných látok obsiahnuté v jej lipozómoch. Tento účinok ovplyvňuje najmä energetickú dráhu srdca, sleziny, pankreasu, hrubého čreva, pečene a obličiek. Už z názvu je zrejmé, že hlavnou obsahovou zložkou ruticelitu je rastlinná látka rutín a obsahuje rad ďalších flavonoidov.

Na cievné choroby, ako sú zápaly žíl, okolie bercových vredov, hemoroidy, výrony, preležaniny, nedostatočné periférne prekrvenie, amputácie končatín, trombózy, ďalej na regeneráciu kože a tkanív po pomliaždeninách, zlomeninách, pri lámavosti jemných cievnych kapilár na tvári i tele.


Rastlinné látky pôsobia na niektoré druhy plesní, ktoré majú vplyv na cievne steny. Pri vonkajšom použití pôsobí na energetické oblasti hrubého čreva, pečene, obličiek, kostnej drene, látkovej premeny a imunity.


Cena: 50 ml - 14,67 EUR          RUTICELIT XXL PROFI 250ml - 48,-EUR

Odporúčame kombináciu s prípravkom Korolen

Regeneračný postup s krémom RUTICELIT a dávkovanie:

Krém Ruticelit aplikujeme lokálne vo veľmi tenkej vrstve 1 až 3 x denne. Je ľahko rozotierateľný a zmývateľný vodou. Ďalšie aplikácie sú možné nad miesta uloženia orgánov, alebo na oblasť ich reflexných zón a energetických dráh. Pre podporu krvotvorby a zvýšenie imunity natierame celú oblasť rebier, tzn. hrudníka a chrbta.
Pri vážnych zdravotných problémoch sa vždy poraďte s lekárom.

RUTICELIT krém ENERGY 50ml
RUTICELIT krém ENERGY 50ml
cievy,zápaly žíl,hemoroidy,výrony,preležaniny,pomliaždeniny,zlomeniny
14,67 € Vložiť
RUTICELIT XXL krém Energy 250ml
RUTICELIT XXL krém Energy 250ml
cievné ochorenia,zápaly žíl,hemoroidy,výrony,preležaniny, pomliaždeniny a zlomeniny
48,00 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky