ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

REVITAE

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > OSTATNÉ stravné doplnky ENERGY
revitae

REVITAE 90 kaps. ENERGY životabudič pre každého - od študentov a manažérov až po seniorov, pre ľudí v strese, pri psychickej aj fyzickej únave, vyčerpaní aj vo vypätých životných situáciách. Revitae / geriatrim obsahuje kombináciu účinných látok z kustovnice čínskej, ženšenu pravého, ginka dvojlaločného, rakytníka rešetliakového a riasy Chlorella pyrenoidosa.
Obsahuje kombináciu prírodných látok (kustovnicu čínsku, kudzu, ženšen dvojlaločný laločný…) a vitaminov, ktoré účinne optimalizujú metabolické pochody a regenerujú organizmus vystavený dlhodobej záťaži.

Doplnok výživy napomáha odstraňovať negativne prejavy stresu, pôsobí pri psychickom vyčerpaní a únave, znižuje dopad stresu na organizmus zlepšuje koncentráciu a pozornosť.

Je veľmi vhodný pri psychickom vyčerpaní a únave, znižuje negatívny dopad stresu (distres) na organizmus, harmonizuje nervový systém, zvyšuje tvorbu serotonínu – znižuje riziko vzniku zlej nálady a depresívnych stavov, skvalitňuje spánok a uľahčuje zaspávanie, zlepšuje koncentráciu a pozornosť, vhodný pre duševne pracujúcich, manažérov a študentov, znižuje trému pred psychickou záťažou a posilňuje hormonálny systém.

Tonizuje organizmus, pôsobí priaznivo na žalúdok a tráveníe, optimalizuje pH vnútorného prostredia, zvyšuje odolnosť organizmu proti civilizačným ochoreniam a infekčným ochoreniam, spomaluje proces starnutia a podporuje regeneráciu tkanív

Pri vyčerpaní je vynikajúci v kombinácii so Stimaralom k posilneniu duševného zdravia

REVITAE je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

Balenie: 90 kapsúl  

Cena: 23,40 EUR

Odporúčané dávkovanie
1 kapsula 2-3x denne najlepšie po jedle. Po troch týždňoch užívania ODPORÚČAME jeden týždeň pauzu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Počas užívania prípravku je vhodné zvýšiť príjem tekutín.
Upozornenie:
Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným dojčiacim ženám, osobám precitliveným na sójové a včelie produkty. Doplnky stravy nie sú určené na užívanie ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu tme pri teplote 10-25 ° C, chráňte pred mrazom.

REVITAE 90kaps. ENERGY
REVITAE 90kaps. ENERGY
regeneracia organizmu vystaveného dlhodobej záťaži
23,40 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky