ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

RELAXIN

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > OSTATNÉ stravné doplnky ENERGY
energy relaxin jasmin

RELAXIN obsahuje výnimočne účinný komplex izoflavonoidov a lignanov. Pomocou harmonizácie hladiny kortizolu pomáha regulovať stresové reakcie organizmu a stimulovať produkciu hormónov prispievajúcich k psychickej vyrovnanosti a odolnosti.
Relaxin pôsobí predovšetkým na dráhy srdca, tenkého čreva, perikardu, troch ohnísk a sleziny, dotýka sa aj dráhy pľúc a hrubého čreva.

P
rispieva k celkovému upokojeniu, pomáha zvládnuť škodlivý stres a jeho následky, predchádza stavom úzkosti, depresie a navodzuje celkovú pohodu a duševnú vyrovnanosť

Zloženie

Magnólia
V tradičnej čínskej a japonskej medicíne sa magnólia používa už po stáročia. Jej hlavnými obsahovými látkami sú magnolol a honokiol. Majú množství farmakologických účinkov, z ktorých najvýznamnejšie sú antioxidačné a sedatívne pôsobenie a pozitívny vplyv na kognitívne funkcie. Podľa klinických štúdií majú podobnú účinnosť ako benzodiazepiny. V prírodnom komplexe sú však oproti umelo syntetizovaným látkam netoxické a nevyvolávajú žiadne nežiadúce účinky ani závislosť.
Kudzu
Extrakt koreňa kudzu obsahuje až 12% izoflavonoidov, najmä daidzínu, daidzeínu, diacetylpuerarínu. Najväčšiu časť, až 80%, však tvorí cenný puerarín, ktorý okrem iného podporuje produkciu serotonínu, často nazývaného ako „hormón šťastia“. Pôsobí na nervový systém a zlepšuje prenos podnetov do mozgu. Zaisťuje psychickú vyrovnanosť (náladu) a obmedzuje jej výkyvy.


T
ento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.
Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.


Objem:
Cena:15,50€

Odporúčané denné dávkovanie:
2–7 kvapiek 1–3x denne
Preventívne užívajte ráno a večer alebo v prípade potreby intuitívne kedykoľvek pri pocite psychickej nepohody.

Spôsob podávania
Pred použitím dôkladne pretrepte (21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a úcˇinnosť prípravku sa zvýši.

Na podporu detoxikácie tela je vhodné zvýšiť pri regenera
čnej kúre príjem tekutín.
Po 3 týždňoch užívania si urobte vždy 1 týždeň prestávku.
Neprekra
čujte odporúčané denné dávkovanie! Užívanie a presné dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo terapeutom.
Uschovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnecˇného žiarenia, pri teplote 10–25°C. Chránˇte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.

RELAXIN ENERGY
RELAXIN ENERGY
pomáha regulovať stresové reakcie organizmu a stimulovať produkciu hormónov prispievajúcich k psychickej vyrovnanosti a odolnosti.
15,50 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky