JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

REGENARACIA a PREVENCIA s ENERGY

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika

REGENERAČNÝ POSTUP s prípravkami ENERGY

Ten, kto má dosť zdravotných problémov alebo trpí chronickým ochorením, začne vždy s nižšou dávkou, ktorú bude postupne zvyšovať, napríklad 3 kvapky 1x denne. Platí to najmä pre tých, ktorí trpia nejakou chronickou chorobou, napríklad dlhodobým ekzémom.
Ak sa neobjaví prechodné zhoršenie, po týždni zvýšime dávkovanie na 3 kvapky 2x denne.
Prechodným zhoršením sa myslí napríklad rozšírenie ložiska ekzému. Keď sa po ďalšom týždni neobjaví žiadna výrazná reakcia, dávku opäť zvýšime. Takto ju postupne zvyšujeme až na 3 kvapky 3x denne, čo je maximálne dávkovanie pre dlhotrvajúce chronické ochorenia.
V prípade menej závažných stavov alebo pri opakovanej regenerácii prostredníctvom rovnakého prípravku je možné užívať až 5 kvapiek 3x denne. Pri maximálnom dávkovaní vydrží produkt 4 týždne. Po troch týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Znamená to, že jedna fľaštička vystačí na viac než jeden mesiac. Týždenná prestávka je nutná. Je totiž známe, že telo si postupne zvykne na podávanie akéhokoľvek prípravku a aby sme zachovali jeho účinnosť, bolo by treba zvyšovať dávky.
Kto sa cíti zdravý, môže rovno začať s maximálnym dávkovaním. Ak sa objaví reverzná reakcia, ktorá bude výrazne obťažovať, odporúčame znížiť dávkovanie na minimum, t.j. na 3 kvapky, príp. až na 1 kvapku denne.

Reverzná reakcia je iba pozitívny regeneračný efekt. Detoxikácia a celková regenerácia prebieha väčšinou bez reverzných príznakov. Ak je reverzná reakcia výrazná a obťažujúca, predĺžte si intervaly medzi jednotlivými dávkami (napr. 1 kvapku každý druhý deň, príp. 1 kvapku 1x za tri dni alebo aj 1x týždenne či za 14 dní). Tu už musíte prihliadať na individuálne ťažkosti, podľa toho, ako vaše telo reaguje na bioinformácie.

Platí pravidlo - čím väčšia odozva organizmu, tým menšie dávky a väčšie intervaly medzi jednotlivými dávkami. Pravidelnosť podávania však treba dodržať. Tak si môžete svoj regeneračný postup regulovať sami.

Vo všetkých prípadoch, keď reverzná reakcia pretrváva dlhšie než 14 dní, prípravok vysaďte a nechajte bioinformácie doznieť. Prejaví sa to celkovým zlepšením stavu. Po vymiznutí reverznej reakcie môžete opäť začať dávkovať po kvapkách a po týždni dávku zvyšovať.

V akútnych prípadoch, napríklad pri chrípkovom ochorení a vtedy, keď trpíme chronickou chorobou a ochorieme na akútnu chorobu, môžeme užívať vyššie dávky prípravku nasadeného nanovo na akútny stav.

Nemusíme sa obávať, že by to vyvolalo silnú reverziu u chronického ochorenia. V týchto prípadoch je užitočné nasadiť až 3x denne 9 kvapiek.Toto dávkovanie však dodržiavame len počas nevyhnutnej doby, väčšinou 1 až 2 dni, maximálne však po dobu 5 dní. Akonáhle akútny problém zmizne, treba sa vrátiť k pôvodným nižším dávkam.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky