ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

REGALEN bylinny koncentrát ENERGY

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > ENERGY koncentráty
jasmin energy regalen koncentrat

Regalen 30ml koncentrát ENERGY detoxikácia pečene, regenerácia organizmu, zažívacie ťažkosti, nechutenstvo, funkčné poruchy žlčníka a žlčové kamene, ekzémy, alergie, lupienku, astmu a chronické stavy týchto ochorení, podporuje a rieši regeneráciu pečene poškodenej infekčnými chorobami, ako je žltačka či mononukleóza.
Pri liečbe porúch zažívania súvisiacich buď so zhoršenou činnosťou tráviacich orgánov (napr. nedostatočná tvorba tráviacich štiav), alebo zlou životosprávou (prejedanie sa, nepravidelná strava, množstvo tuku v potrave, atď.).
Vďaka vysokému obsahu horčín výrazne podporuje trávenie a pomáha telu zbavovať sa odpadových látok.
Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Má podporné a silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Podpora pri liečbe porúch zažívania súvisiacich buď so zhoršenou činnosťou tráviacich orgánov (napr. nedostatočná tvorba tráviacich štiav), alebo zlou životosprávou (prejedanie sa, nepravidelná strava, množstvo tuku v potrave, atď.). a pomáha telu zbavovať sa odpadových látok.
Zároveň sa dá Regalen použiť na celkovú dôkladnú detoxikáciu tela – krvi, tkanív a tráviaceho systému.
Pomáha stimulovať činnosť orgánov, ktoré súvisia so spracovaním a odstraňovaním toxických látok z tela (pečeň a črevá) a preto je veľmi vhodným prípravkom na jarné očistné kúry.
Zlepšuje činnosť pečene a tým priaznivo ovplyvňuje aj všetky ostatné fyziologické procesy v tele. Je veľmi vhodný pri riešení všetkých alergických stavov (kožné a systémové prejavy), ktoré sú spôsobené práve nedostatočnou funkciou pečene a žlčníka a zhoršenou schopnosťou tela zbavovať sa škodlivých látok. Regalen pomáha celkovej regenerácii buniek a tkanív tak, že odstraňuje toxické zaťaženie organizmu.
Harmonizuje predovšetkým energetické dráhy pečene, žlčníka a troch žiaričov, čím priaznivo ovplyvňuje problémy, ktoré sa vzťahujú na nedostatočnú funkciu orgánov na týchto meridiánoch.


REGALEN je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

Cena: 30 ml koncentrát -  21,57 EUR
Odporúčame kombináciu s krémom Protektin

Regeneračný postup a dávkovanie:

Pred použitím dôkladne pretrepte. Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši.
Užívajte 3 až 9 kvapiek 1–3x denne, pol hodiny pred jedlom alebo po ňom. Užívajte najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo.
Na podporu detoxikácie tela je vhodné zvýšiť pri regeneračnej kúre príjem tekutín. Presné dávkovanie konzultujte so svojim lekárom alebo terapeutom.
Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba znížiť dávkovanie, kým zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu.
Nie je vhodné prestávať v užívaní prípravku pri reverznej reakcii, pretože ide o spätný regeneračný proces, pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je príznakom pozitívnej regeneračnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie!

Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom.
Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku.
Vhodné pre diabetikov.

REGALEN koncentrát ENERGY 30ml
REGALEN koncentrát ENERGY 30ml
detoxikácia,regenerácia pečene,zažívacie ťažkosti,ekzémy, alergie,lupienka
21,57 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky