JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Prvá pomoc doma a na cestách

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika > DOPORUČUJEME prípravky ENERGY ...

Prvá pomoc doma aj na cestách a prípravky ENERGY.
Náhla zdravotná nepríjemnosť, alebo zranenie nás môže zastihnúť doma, pri práci v záhrade, na chate, alebo aj pri cestovaní, turistickom pochode ako i na dovolenke.
Preto by sme mali mať po ruke vhodne zostavenú lekárničku z prípravkov ENERGY. Bola navrhnutá s ohľadom na najbežnejšie úrazy a zdravotné ťažkosti, na potrebu vonkajšieho aj vnútorného použitia prípravkov a možnosti ich kombinovania.

DRAGS IMUN najviac používaný prípravok na cestách. Pôsobí ako antibiotikum, antivirotikum a antimykotikum.

CYTOSAN dezinfikuje a čistí črevá, upravuje stolicu, pôsobí proti plynnatosti. Podáva sa pri žalúdočných ťažkostiach, pri náročnej strave, zápcheaj hnačke. Chráni proti jedom, ťažkým kovom, čistí krv, chráni pred voľnými radikálmi.

REGALEN bylinný koncentrát upravuje zažívací proces, trávenie pri všetkých ťažkostiach so žalúdkom, črevami, pečeňou a žlčníkom. nechutenstve, žalúdočnej nevoľnosti, pocitoch plnosti, pri nadúvaní, hnačkách a alergických reakciách.

ARTRIN krém pri bolestiach rôzného typu. Dobre účinkuje na bolesti svalov, kĺbov, kostí, chrbtice, hlavy, zubov. Obmedzuje krvácanie, tlmí zápalové stavy (žlčník, pankreas,svaly, šľachy, žily, obličky, plúca, stredné ucho, dutiny, zuby, gynekologické zápaly). Veľmi uľaví pri akútnych hemoroidoch.

RUTICELIT krém ako prevencia pred trombózou, zabráňuje tvorbe krvných zrazenín, urýchľuje vstrebávanie krvných podliatín. Je účinný pri krčových žilách, chronických hemoroidoch, popáleninách, otlakoch a pod.

AUDIRON na vonkajšie použitie, pri zápaloch stredného ucha, zvukovodu, svrbení a výtokoch z uší, pri nádche a nachladnutí, na hnisavé vriedky, afty, uštípnutia hmyzom, gynekologické kvasinkové zápaly.

SPIRON ako prevencia pred nákazou, ničí choroboplodné zárodky, čistí vzduch. Vhodný pre lokálnu dezinfekciu pokožky pri povrchových poraneniach, uštípnutiach hmyzom a pod.

 

Prípravky spĺňajú platnú potravinársku legislatívu SR a EÚ. Nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.
Nie to lieky, nemožno ich zamieňať za predpísané lieky.
Uchovávajte do 25 ° C, mimo dosahu detí. Neprekračujte denné dávkovanie. DÁVKOVANIE u jednotlivých výživových doplnkov je určené pre dospelých. Pre deti od 3 rokov (príp. od 6 či 10 rokov) je spravidla odporúčaná polovičná dávka.
Rady publikované na týchto stránkach nepredstavujú inštrukcie a pokyny pre samoliečenie, nenahradzujú lekárske vyšetrenia a výkony a nie sú mienené, ako návod pre alternatívnu liečbu. Akákoľvek aplikácia týchto rád je vecou úvahy čitateľa a deje sa tak na  jeho zodpovednosť; predpoklada sa, že čitateľ svoj postup konzultoval s ošetrujúcim lekárom.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky