ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Protiplesňový zásyp do topánok na nohy a do rukavíc ANSIL

ANSIL zasyp do obuvi a rukavic

Protiplesňový zásyp ANSIL do obuvi a pracovných rukavíc na udržovanie čistoty vnútorných povrchov všetkých druhov obuvi, ich konzerváciu počas skladovania, odstránenie nepríjemného zápachu už používanej obuvi alebo zabráneniu vzniku zápachu pri novej obuvi.

Môže byť takisto použitý do všetkých druhov rukavíc (pracovných, športových, na bežné nosenie).Ich vysypaním je dosiahnutý suchý pocit pokožky aj pri dlhodobej práci napr. v latexových alebo gumenných rukaviciach.

Môže sa používať aj priamo na pokožku nôh a rúk, do podpazušia, pod prsníky a na všetky miesta tela, ktoré sú silno namáhané potením a slabým odvetraním.

Má výrazný antimikrobiálny účinok, ktorý je zabezpečený obsahom prípravku ANSILVER.

Spôsob použitia: do obuvi sa nasype primerané množstvo zásypu a tento sa otáčaním obuvi roznesie po jej celom vnútornom povrchu.

V prípade rukavíc je možné nasypať zásyp priamo do nich a dobre ich pretriasť alebo si ho rozotrieť priamo na pokožku rúk a natiahnuť si rukavice.

Praktické výsledky:

pri skúškach v oblasti ošetrenia obuvi ako aj pri práci v latexových rukaviciach bola vyslovená veľká spokojnosť s výrobkom. Obuv prestala zapáchať a takisto nezapáchali ani nohy.

Pri práci v rukaviciach nebola pokožka prevlhnutá a celkovo mali testované osoby lepší pocit.

Pri použití na silno potiace sa miesta na tele bol zaznamenaný lepší stav pokožky a lepší telesný pocit


Protiplesňový zásyp na nohy a do rukavíc ANSILVER100g
Protiplesňový zásyp na nohy a do rukavíc ANSILVER100g
do všetkých druhov obuvi, rukavíc na ich konzerváciu počas skladovania, odstránenie nepríjemného zápachui alebo zabráneniu vzniku zápachu obuivi, rukavíc (pracovných, športových, na bežné nosenie). Výrazný antimikrobiálny účinok, ktorý je zabezpečený obsahom prípravku ANSILVER.
3,38 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky