ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

PROTEKTIN krém ENERGY

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > ENERGY krémy
protektin energy krem

PROTEKTIN 50ml krém ENERGY silný antiseptický, protizápalový, prekrvovací a čistiaci efekt krému na ekzematickú a problematickú pokožku so sklonom k tvorbe vyrážok, najmä na akné, lupienku, lišaje, opary, alergické vyrážky, zápalové stavy kože a pri zle sa hojacich ranách. Upokojuje kožu pri svrbení a preventívne bráni rozvoju plesní.
Ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu pečene, žlčníka, žalúdka, sleziny, dráhy riadiacu, opasku, jangovú spojivovú, a tým stavy spojené s disharmóniou týchto dráh. Vďaka vysokému podielu výlučne prírodných a osvedčených látok má Protektin jedinečné regeneračné účinky na kožu.
Základom je termálna voda žriedla Podhájska. Táto treťohorná morská voda má vysoký obsah prvkov a minerálov. Má stabilnejší a hlbší regeneračný efekt než voda z Mŕtveho mora. Obsahuje soľ, ktorá má pri vonkajšej aplikácii antiseptický, protizápalový, prekrvovací a čistiaci efekt. Ďalej obsahuje harmonickú skladbu kyseliny bóritej a kremičitej, horčíka, zinku, jódu, lítia, vápnika, chrómu, draslíka, brómu, fluóru, stroncia, rubídia, titánu, železa, medi a ďalších prvkov a minerálov. Sú to predovšetkým tie prvky a minerály, ktoré majú overený pozitívny efekt pri rôznych ekzémoch, vyrážkach a kožných ochoreniach. Pri aplikácii tejto vody sú známe prípady ústupu najrôznejších kožných chorôb. Protektin krém jej obsahuje až 50%.


Cena: 50 ml - 14,67 EUR
Doporučujeme kombináciu s prípravkom Regalen, Renol a King-Kong firmy Energy.


Regeneračný postup s PROTEKTIN krémom a jeho aplikácia:

Krém Protektin aplikujeme lokálne na problematické miesta vo veľmi tenkej vrstve 1-3x denne. Ľahko sa rozotiera a zmýva vodou.
Ďalšie aplikácie sú možné nad miesta uloženia orgánov alebo na oblasť ich reflexných zón a energetických dráh.
Pri vážnych zdravotných problémoch sa vždy poraďte s lekárom.

PROTEKTIN krém ENERGY 50ml
PROTEKTIN krém ENERGY 50ml
ekzematická a problematická pokožka,vyrážky,akné,lupienka, lišaje
14,67 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky