ZDRAVIE, HYGIENA, EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Kategorie produktov v e-shope JASMIN.sk

Vítame vás na www.JASMIN.sk venovanej bioinformačným regeneračným prípravkom a doplnkom výživy ENERGY, výberu z ekologických prípravkov a prístrojov pre úsporu vody a energie, protiplesňových prípravkov ANSILVER, Simplegreen eko-čistiacich ako bakteriálno-enzýmatických prípravkov SUBIO pre likvidáciu organického odpadu a z výberu zo základného profesionálného systému hygieny Rubbermaid.

Predávame len veci s preukázaným šetrným účinkom k životnému prostrediu.

gynex
dermaton jasmin
drogeria jasmin
vodne filtre
obnovovac motora restore
cleaning rubbermaid jasmin
davkovace vone
dávkovač TM Rubbermaid
darceky
 
 

Naším cieľom je kompletné zabezpečenie a spokojnosť Vás a Vašich zamestnancov pri práci. Nami dodávané upratovacie pomôcky a čistiaca chémia sú vhodné a prakticky využiteľné vo všetkých odvetviach priemyslu ale i na Vami vykonávané domáce práce.
Výrobky ktoré predávame, výhradne profesionálnej kvality. Pri výbere sortimentu kladieme veľký dôraz nielen na cenu, ale hlavne aj na kvalitu dodávaných produktov. V dnešnej rýchlej dobe sú požiadavky na kvalitu a rýchlosť upratovania čoraz prísnejšie. Preto je potrebné aby sa pri čistení používala moderná profesionálna čistiaca technika a chémia, ktorá Vám dokáže ušetriť veľa zbytočne vynaloženej námahy. Ak sa pri práci používajú kvalitné čistiace stroje a upratovacie pomôcky, tak je kvalita čistenia neporovnateľne vyššia.
Získate nielen výborné produkty, ktoré ušetria Vaše financie, ale aj dobrý pocit z aktívnej ochrany životného prostredia a zdravia svojej rodiny.

Udržujte svoj svet s našou pomocou čistý a zdravší ...

Chráňte svoje ZDRAVIE, PRÍRODU, ČAS i PENIAZE


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky