ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

PROBIOSAN INOVUM

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > OSTATNÉ stravné doplnky ENERGY
probiosan inovum jasmin

Probiosan Inovum probiotikum ENERGY obsahuje 10 bakteriálnych kmeňov, betaglukány, kolostrum, inulín, ktoré posiľňujú prirodzenú obranyschopnosť, stimulujú imunitný systém a priaznivo ovplyvňujú črevnú mikroflóru. Probiosan Inovum doplnok výživy priaznivo pôsobí predovšetkým na črevá a ich funkciu, podporuje imunitný systém a je prínosom pri všetkých alergických ochoreniach. Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.
Veľká časť ľudskej populácie môže mať zdravotné ťažkosti, ktoré súvisia so zlou črevnou mikroflórou.
Najčastejšími dôvodmi sú znečistené životné prostredie, nesprávne stravovanie, stres alebo nadmerné užívanie antibiotík. patogénne mikroorganizmy postupne prevažujú nad prirodzenou črevnou mikroflórou a poškodzujú organizmus.
Hovoríme o črevnej dysbióze. najčastejšie ide o hnilobné baktérie a plesne (candida albicans). Účinok týchto patogénnych kmeňov sa prejavuje nielen ako zažívacie ťažkosti vo forme hnačky, zápchy, plynatosti a nechutenstva, ale aj obmedzením vstrebávania živín, vitamínov a minerálov. bakteriálne toxíny prestupujú cez črevnú stenu do krvi, oslabujú organizmus, poškodzujú imunitný systém a môžu spôsobovatˇ psychické ochorenia.
Probiosan inovum ovplyvňuje predovšetkým energetickú dráhu hrubého a tenkého čreva, močového mechúra, pečene a žlčníka.


Probiosan Inovum je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky a jeho účinky nie sú schválené ako liečivé.
Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

CENA: 18,20 EUR

Odporúčané dávkovanie: 3x denne 17 kvapiek
Návod na prípravu: do priloženej fľaštičky vsypeme pomocou papierového lievika obsah 1 vrecúška, zalejeme vychladnutou, prevarenou pitnou vodu až po horný oblúk fľaštičky.
Fľaštičku uzavrieme a dôkladne pretrepeme. Pred každým použitím je nevyhnutné obsah opätˇ dôkladne pretrepatˇ až do úplného rozmiešania!
Balenie obsahuje celkom 3 vrecúška – každý na 1 týždeň užívania.
Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!
Upozornenie: Nie je určené pre deti. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom.
Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.

PROBIOSAN INOVUM ENERGY
PROBIOSAN INOVUM ENERGY
kombinácia 10 probiotických bakteriálnych kmeňov,inulínu, betaglukánov a kolostra
18,20 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky