JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Bioinformačné produkty ENERGY pre zdravie, krásu a vitalitu

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika

ENERGY regeneračné prípravky a doplnky výživy sú vyvinuté podľa princípov starej čínskej medicíny, s využitím najnovších technológií bioinformačnej medicíny a poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie, biorezonancie a psychotroniky.

Prípravky k vnútornému použitiu


Pentagram© bylinné koncentráty ENERGY


Ostatné bylinné koncentráty ENERGY


Humáty a koloidné minerály unikátne prírodné zdroje ENERGY


Ďaľšie stravné doplnky ENERGY


Zelené potraviny ENERGY


BYLINNÉ ČAJE ENERGY

Každý prípravok sa dá použiť separátne, prípadne kombinovať s ďalšími prípravkami podľa individuálnej situácie. Napr. spojenie vnútorného užívania bylinného koncentrátu a vonkajšieho použitia krému otvára netušené možnosti regenerácie, či už preventívne alebo regeneračné.

Prípravky k vonkajšiemu použitiu


Pentagram© regeneračné krémy ENERGY


Pentagram© toaletné bioinformačné mydlá ENERGY


Pentagram© bylinné šampóny ENERGY


BEAUTY kozmetika ENERGY


Antiseptické prípravky ENERGY


ENERGY prípravky do kúpeľa


Zubné pasty ENERGY

Energy produkty sa môžu používať:  • ako prevencia  •pri zdravotných problémoch  •pre radosť zo života

automaticka kresba na jasmin

Ponúkame Vám riešenia pre:

 
 

Z najžiadanejších výrobkov ENERGY

GYNEX - preventívne ale aj gynekologické ťažkosti zápalového a hormonálneho charakteru, predmenštruačné tenzie, poruchy cyklu, hormonálne poruchy, výtoky, zápaly vaječníkov, v období prechodu pri osteoporóze, návaly, uzliny v prsiach súvisiace s poruchami menštruačného cyklu alebo pri iných klimakterických ťažkostiach, ako doplnok k prevencii vzniku rakoviny prsníka a maternice, pre harmonizáciu činnosti hypofýzy, epifýzy, týmusu, štítnej žľazy.

VIRONAL - rôzné vírusové, mikrobiálnálne a bakteriálne infekty, ako sú chrípky, angíny, teploty, prechladnutie, nádcha, virózy, sínusitídy, infekty pľúc a dýchacích ciest, pri poruchách činnosti sleziny, pri dráždivom kašli, na vyvolanie potenia a lepšiu činnosť lymfatického a imunitného systému.

RENOL - urologické problémy, zápaly močových ciest, močové kamene a ťažkosti s močením, prostatitída, opuchy dolných končatín a okolia očí. Protizápalovým účinkom pomáha pri rôznych formách degenerácie kĺbov, pri dne, reumatizme, pri artrózach, bolestiach chrbta atď. Účinky Renolu možno s úspechom využiť tiež pri ekzémoch, vyrážkach, akné a pri vysokom krvnom tlaku.

REGALEN - ekzémy, alergie, zažívacie ťažkosti, funkčné poruchy žlčníka, žlčové kamene, psoriáza a astma. Jeho výrazný ozdravujúci účinok možno využiť pri regenerácii pečene poškodenej infekčnými chorobami a pri stavoch celkovej vyčerpanosti. Užíva sa tiež ako prevencia onkologických ochorení a pri regenerácii a čistení pečeňového tkaniva diabetikov a ľudí s poruchou látkovej premeny tukov a cholesterolu.

Prípravky sú schválené ako vyživové doplnky. Spĺňajú platnú potravinársku legislatívu SR a EÚ. Nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Nie to lieky, nemožno ich zamieňať za predpísané lieky. Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.
Uchovávajte do 25 ° C, mimo dosahu detí. Neprekračujte denné dávkovanie.

Rady publikované na naších stránkach nepredstavujú inštrukcie a pokyny pre samoliečenie, nenahradzujú lekárske vyšetrenia a výkony a nie sú mienené, ako návod pre alternatívnu liečbu. Akákoľvek aplikácia týchto rád je vecou úvahy čitateľa a deje sa tak na  jeho zodpovednosť; predpoklada sa, že čitateľ svoj postup konzultoval s ošetrujúcim lekárom.


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky