JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Komu sú určené pripravky ENERGY

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika

ENERGY doplnky výživy a regeneračné prípravky sú určené:
Všetkým ľuďom, ktorí si vážia vlastné zdravie, myslia na prítomnosť či budúcnosť, chcú sa cítiť fit a čo najdlhšie prežívať plnohodnotný život.
Ženám, ktoré chcú dobre vyzerať, dobre sa cítiť a mať dostatok energie pre zvládanie každodenného kolobehu.
Mužom, pre udržanie kondície, dobrého zdravia a vysokej výkonnosti.
Deťom, na zlepšenie ich imunity s zdravý psychický či fyzický vývoj.
Seniorom, aby stačili mladšej generácii a aktívne prežívali každý deň.
Chorým na posilnenie organizmu, na podporu liečby a zníženie vedľajších účinkov niektorých liekov.
Tým, ktorí chcú znížiť svoju váhu, aby sa im to podarilo v kľude a bez ujmy na zdraví.

ENERGY - bioinformačné regeneračné prípravky

energy produkty na jasmin sk

Prírodná bioinformačná a BEAUTY kozmetika ENERGY


Zdravý životný štýl prináša očakávané zdravie. Nesprávny životný štýl vedie k chorobám, ktorých sa všetci obávame. Nikto z nás nechce byť chorý a nikto z nás sa nechce dostať do lekárskych štatistík ako ďaľšia obeť choroby.
Našou hlavnou myšlienkou je, že žiť zdravo nie je umenie, ktoré sa musíme učiť, ale inštinktívny spôsob života, ku ktorému sa potrebujeme vrátiť. Všetko, čo potrebujeme na to, aby sme dosiahli zdravie alebo ho získali späť, poskytuje príroda. Môžeme úplne vládnuť nad svojím zdravím. Sila prírody lieči.

Zloženie doplnkov výživy ENERGY.
Prípravky predstavujú ideálnu kombináciu vitamínov, minerálov, stopových prvkov a ostatných látok na dosiahnutie vzájomnej podpory a zosilnenia účinku. Hlavná účinná látka je vždy aspoň z 98 % prírodného pôvodu.
Sú cielene zamerané na riešenie konkrétnych zdravotných problémov, môžu sa vzájomne kombinovať a dopĺňať podľa potrieb organizmu. Sú výborne vstrebateľné, nezaťažujú organizmus chemickými látkami a nemajú vedľajšie účinky.
Špičkový výrobný proces spĺňa prísne normy Good Manufacturing Practice (GMP - Správna výrobná prax), prípravky sú schválené Ministerstvom zdravotníctva a majú Atest Hlavného hygienika SR.
Rastliny sú pestované v ekologicky čistých oblastiach bez použitia chemických látok. Pri pestovaní sú dodržiavané zásady Good Agricultural Practice (GAP - Správna poľnohospodárska
prax).

Prípravky sú schválené ako vyživové doplnky. Spĺňajú platnú potravinársku legislatívu SR a EÚ. Nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Nie to lieky, nemožno ich zamieňať za predpísané lieky. Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.  Uchovávajte do 25 ° C, mimo dosahu detí. Neprekračujte denné dávkovanie.
Rady publikované na naších stránkach nepredstavujú inštrukcie a pokyny pre samoliečenie, nenahradzujú lekárske vyšetrenia a výkony a nie sú mienené, ako návod pre alternatívnu liečbu. Akákoľvek aplikácia týchto rád je vecou úvahy čitateľa a deje sa tak na  jeho zodpovednosť; predpoklada sa, že čitateľ svoj postup konzultoval s ošetrujúcim lekárom.

JASMIN ... aby vaše JA pookrialo ponúka TO NAJLEPŠIE PRE VAŠE ZDRAVIE, KRÁSU a VITALITU

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky