JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Domace zviertka a pripravky ENERGY

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika > ENERGY pre domáce ZVIERATKA

VETERINÁRNE PRODUKTY ENERGY
Prírodná medicína má vo veterinárnej praxi rovnako dlhú tradíciu ako samotný chov zvierat.
Prírodné prípravky sú u zvierat veľmi efektívne a môžeme povedať, že fungujú lepšie než u ľudí. Ako prípravky prvej voľby môžu veľmi účinne zvládať začiatky ochorení. Pri chronických ochoreniach sú to jediné prípravky, ktoré môžu zlepšiť stav bez vedľajších účinkov a doživotného podávania.
Nespornou výhodou je možnosť kombinovať regenerácie s liečbou, ktorú naordinoval veterinár. Mechanizmus účinku je totiž úplne odlišný a regenerácia väčšinou zosilňuje správne naordinovanú liečbu.
Asi každý z nás si mohol overiť pozitívny účinok produktov ENERGY na zdravotný stav človeka. Niektorí už dlhé roky úspešne používajú tie isté prípravky aj pre svoje zvieratá.
Ako je to v tomto prípade s ich účinnosťou a aké sú doterajšie skúsenosti?
Vo všeobecnost sa dá povedať, že všetky zvieratá reagujú na tieto prípravky oveľa lepšie než ľudia.
A prečo?
Príčinou je zrejme skutočnosť, že zvieratá sa neliečia tak často ako ľudia. Keď máte doma dieťa - koľkokrát do roka je choré, má chrípku, je nachladnuté, má hnačku alebo bolesti brucha? Niektorí rodičia to nevedia spočítať.
A koľkokrát je  chorý váš pes, mačka, morča a pod? V skutočnosti sú chorí asi rovnako často ako to dieťa.
V čom sa to líši? U zvierat si ľahšie ochorenie ani nevšimneme a tým, že ho neliečime a prenecháme uzdravenie jeho imunitnému systému, tak ho vlastne posiľňujeme.
Ľudia, ktorí nikdy veľmi nechodili lekárovi, reagujú na produkty ENERGY veľmi rýchlo. Rovnako ako väčšina domácich zvieracích maznáčikov, ale nielen tých. Prípravky dobré pôsobia aj u hospodárskych zvierat. 
Zvieratá tvoria skupinu, u ktorej pri regenerácii pomocou prípravkov ENERGY dosiahneme veľmi dobré výsledky.
Vzhľadom na ceny liekov určených pre zvieratá je tento spôsob regenerácie pre majiteľov aj finančne výhodnejší.
Predstavujú ľ
ahko využiteľnú formu a dobrú znášanlivosť pre zvieratá. Vysoká účinnosť a šetrnosť potvrdená dlhoročnou praxou. Neovplyvňujú negatívne kvalitu živočíšnych produktov. Dobrá možnosť kombinovania s klasickými liečivami, zosilňujú ich účinok.
Vhodné pre akútne stavy ako prvá pomoc, ale aj pre chronické stavy ako jediný účinný prostriedok bez nežiadúcich vedľajších účinkov. Šetria finančné prostriedky skrátením doby ošetrovania a nižšou spotrebou liečiv.
Jednoduché dávkovanie. Rôzne a jednoduché spôsoby aplikácie. Vhodné pre odborníkov aj pre laikov.

Ako alternatívu k veterinárnym prípravkom EnergyVet možno použiť i regeneračné prípravky ENERGY:

Najčastejšie používané prípravky ENERGY u zvierat:


CYTOSAN - všeobecné použitie, hodí sa najmä u starších zvierat, pri zažívacích problémoch, ktoré sprevádzajú hnačky, u ťažkých stavov s podozrením na nádorové stavy, pri intoxikácii z krmiva, u všetkých onkologických procesov, kde spomaľuje rast nádorov a bráni vytváraniu metastáz.
REGALEN - všeobecne u zažívacích ťažkostí, ktoré sprevádza vracanie a hnačky, pri precitlivosti na bolesť (bolestivá srsť), začínajúcom šedom zákale šošovky, ekzémoch, suchej a nekvalitnej srsti, zápachu z tlamy.
RENOL - u všetkých starých zvierat, užíva sa na bolesti kĺbov a chrbtice, predčasné šedivenie srsti, opuchy, časté otitídy, zelený zákal oka, angíne, chronických ochoreniach maternice, močových kameňoch.
STIMARAL - hyperaktívnosť, virózy neskorého zimného a jarného obdobia, nervozita, fóbia zo strielania, tiky a trasy svaloviny, celkové upokojenie.
KING KONG - bakteriálna infekcia, svalové problémy, srdcová slabosť, následky fyzického vyčerpania, nepravidelnosti a problémy reprodukčných funkcií, urýchlenie hojenia rán a pomliaždenín.
FYTOMINERÁL - bezpečný zdroj minerálov vhodný ako dodatok do vody pre plazy a vtáky, u cicavcov na zlepšenie kvality srsti a kože, podporný prostriedok na rekonvalenseciu po chirurgických zákrokoch a ťažkých infekciách
GYNEX - u obéznych zvierat s hormonálnými poruchami, epileptické stavy u samíc, pseudogravidita, tendencia k nádorovým stavom, vhodné pre retriéverov, buldočky a všeobecné plemená lymfatického typu.
KOROLEN - srdcové problémy (v mnohých prípadoch je vhodnejší GYNEX), epilepsia u samcov, nádorové stavy, pre drobných papagájov a spevavé vtáky chované v malých klietkach a občas púšťané na prelet po byte (napr.andulka), cievné problémy.
VIRONAL - infekcia dýchacích ciest, mokvajúce alebo hnisavé vyrážky, bradavice. Psy a morčatá majú dosť často rovnaké infekcie ako človek. Pri podozrení na nákazu kombinovať Vironal s DRAGS IMUNOM, alebo v prípade psinky aj s Oscillociccinum.
DRAGS IMUN - u všetkých infekčných stavov, po operáciách, na zrýchlenie hojenia rán, v prípade krvácania aj u onkologických stavov
PROBIOSAN - užitočný najmä u mláďat do doby maximálného rastu alebo po liečbe antibiotikami. Využitie tohoto probiotika predurčuje "pervezné" chute (napr. požieranie vlastných výkalov).Užitočný i pri dlhodobo hnačkovej stolici.
PERALGIN - pri kožných problémoch nejasného pôvodu a pri celkovo oslabenej imunite, poruchách rozmnožovania  a alergii.
CHLORELLA - na podporu rozvoja črevnej mikrofóry, neuškodí pri akomkoľvej schátraní organizmu.
FLAVOCEL - vitamín C si väčšina zvierat dokáže vytvoriť. Výnimkou sú len morčatá, opica a samozrejme človek. Uplatňuje sa pri rekonvalesencii po infekcii alebo úrazoch a operáciách.
VITAMARÍN - vhodný doplnok pri používaní GYNEXU, KING KONGU a v niektorých prípadoch ( skôr pri nervovom postihnutí ) spou s KOROLENOM.
SKELETIN - podpora liečby artrózy, najmä u veľkých plemien zvierat, pre mláďatá v období rastu proti rachitíde ( krivici ).
CELITIN - vzhľadom na menší výskyt cievných problémov u zvierat je jeho používanie obmedzené.

UPOZORNENIE:
Zloženie a najmä použitie veterinárnych prípravkov z rady ENERGYvet je takmer totožné so zložením a použivaním bioinformačných regeneračných prípravkov ENERGY.
Preto sú prípravky ENERGYvet postupne dopredavané,
a sú nahradené bežnými prípravkami ENERGY.

AKO podávať prípravky ENERGYVET zvieratám ... klikni

Čo je dôležité vedieť o zvierati ... klikni

Základný prehľad indikácií ... klikni

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky