JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

silný imunitný systém

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika > DOPORUČUJEME prípravky ENERGY ...

Budujú silný imunitný systém ...

CYTOSAN ako podpora pri najrôznejších chorobných stavoch, a to predovšetkým pre mikrobiologické, bakteriálne a vírusové infekty (Herpes vírus, Cytomegalovírus, Helicobacter pylori atď.), zápalové stavy slizníc ústnej dutiny, hltanu, žalúdka, tenkého a hrubého čreva, reumatoidné kĺbové potiaže, artrózy, artritídy a pod., bolesti chrbtice medzi lopatkami, v krčnej oblasti a úponov kľučných kostí, cievné potiaže, hormonálne poruchy, hepatitídy,onkologické ochorenia, diabetes, paradentóza a zvýšená kazivosť zubov, k detoxikácii od pliesní ( Candida albicans ), pri mykózach, ako superantioxidant a ochrana proti voľným radikálom a stárnutiu buniek, pri hĺbkovej detoxikácii organizmu, k regenerácii a ochrane buniek pred pôsobením ťažkých kovov a ďaľších chemických látok ( olova, ortuti,kadmia a i.),k ochrane pečene pred pôsobením pečeňových jedov, pri zníženej imunite, pri nedostatku energie a únavovom syndróme. Pacientom so srdcovými chorobami a všetkým, ktorí užívajú draslík, doporučujeme vzhľadom k obsahu 43 mg draslíka, konzultovať užívanie preparátu s lekárom ..

DRAGS  IMUN účinkuje predovšetkým proti všetkým vírusom v tele, pretože má veľmi silné antibakteriálne a antivírusové vlastnosti. Dobre pôsobí najmä proti vírusu herpes, ktorý sa objavuje v zažívacom trakte. V tomto smere je veľmi účinné kombinovať Drags imun s Cytosanom – spoločne totiž dôkladne detoxikujú celý organizmus”.  “Navyše vedci zistili, že “brzdí” celkové opotrebenie organizmu. Vychytáva totiž voľné radikály v tele a človek starne pomalšie. Pre antioxidančné vlastnosti pôsobí preventívne proti rakovine.” Drags imun funguje aj ako ochranný štít, ktorý chráni genetickú informáciu buniek pred napadnutím vírusmi.  Osvedčuje sa aj pri roztrúsenej skleróze. Pre cytostatické účinky je vhodným pomocníkom v onkológii a vzhľadom na silný antivírusový efekt je vhodný ako doplnok terapie u HIV pozitívnych osôb. V oboch týchto prípadoch je však nutný lekársky dohľad a kombinácia väčších dávok s prípravkom Cytosan (3x denne 4–5 kapsúl, DI 5 x denne 10 kvapiek). Detoxikačné vlastnosti Drags imunu sa osvedčujú aj pri ďalších závažných ochoreniach. Prospieva napríklad aj pri liečbe žltačky typu A a B.

Imunosan bioinformačný prípravok obsahujúci unikátnu kombináciu najúčinnejších prírodných látok na podporu celkovej (nešpecifickej aj špecifickej) obranyschopnosti organizmu. Predchádza infekčným ochoreniam, podporuje ich liečbu, urýchľuje rekonvalescenciu po chorobe a predchádza opakovanej nákaze. Pôsobí preventívne a liečebne pri množstve civilizačných ochorení a je perspektívnym prípravkom v boji proti rakovine. Zlepšuje psychickú a fyzickú kondíciu, odolnosť tela pri stresovej záťaži a pôsobí efektívne na odstraňovanie únavy. Dodáva potrebnú životnú energiu a spomaľuje starnutie organizmu.

 

Tieto prípravky schválené ako výživové doplnky. Nie to lieky, nemožno ich zamieňať za predpísané lieky.
Prípravky spĺňajú platnú potravinársku legislatívu SR a EÚ. Nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.
Uchovávajte do 25 ° C, mimo dosahu detí. Neprekračujte denné dávkovanie. DÁVKOVANIE u jednotlivých výživových doplnkov je určené pre dospelých. Pre deti od 3 rokov (príp. od 6 či 10 rokov) je spravidla odporúčaná polovičná dávka.
Rady publikované na týchto stránkach nepredstavujú inštrukcie a pokyny pre samoliečenie, nenahradzujú lekárske vyšetrenia a výkony a nie sú mienené, ako návod pre alternatívnu liečbu. Akákoľvek aplikácia týchto rád je vecou úvahy čitateľa a deje sa tak na  jeho zodpovednosť; predpoklada sa, že čitateľ svoj postup konzultoval s ošetrujúcim lekárom.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky