JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

seniori

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika > VYBERÁME prípravky ENERGY vhodné ...

Doporučujeme pre seniorov

Gynex - pri predmenštruačných tenziách, hormonálnych poruchách a poruchách cyklu, zápaloch, výtokoch a  v období prechodu
Cytovital krém - na výživu buniek pokožky a na jej silnú regeneráciu, pri uzlinách v prsiach, zápaloch, na podporu činnosti vaječníkov, podpora činnosti štítnej žľazy
Regalen- výrazný regeneračný účinok pri pečeni poškodenej infekčnými chorobami (žltačka, mononukleóza), pri ekzémoch, alergiách, lupienky, astme.
Renol - pri urologických ťažkostiach, zápaloch močových ciest
Fytominerál - koloidné minerály
Zelené potraviny
King Kong - zvyšenie výkonu a "fyzičky"
Stimaral - podpora činnosti mozgu, upokojenie,, ľahké afrodiziakum
Ruticelit krém - pri zápaloch žil, vredy predkolenia, hemoroidy
Skeletin - vhodný ako prevencia osteoporózy
Cytosan - hlboké detoxikačné účinky
GERIATRIM -bioinformačný prípravok obsahujúci unikátnu kombináciu prírodných látok a vitamínov, ktoré účinne pomáhajú odstraňovať negatívne prejavy starnutia. 

Tieto prípravky schválené ako výživové doplnky. Nie to lieky, nemožno ich zamieňať za predpísané lieky .
Prípravky spĺňajú platnú potravinársku legislatívu SR a EÚ.
Nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte do 25 ° C, mimo dosahu detí. Neprekračujte denné dávkovanie. DÁVKOVANIE u jednotlivých výživových doplnkov je určené pre dospelých. Pre deti od 3 rokov (príp. od 6 či 10 rokov) je spravidla odporúčaná polovičná dávka.
Rady publikované na týchto stránkach nepredstavujú inštrukcie a pokyny pre samoliečenie, nenahradzujú lekárske vyšetrenia a výkony a nie sú mienené, ako návod pre alternatívnu liečbu. Akákoľvek aplikácia týchto rád je vecou úvahy čitateľa a deje sa tak na  jeho zodpovednosť; predpoklada sa, že čitateľ svoj postup konzultoval s ošetrujúcim lekárom.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky