JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

regeneracia pečene

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika > DOPORUČUJEME prípravky ENERGY ...

Účinný ochranca pečene a žlčového traktu

REGALEN ovplyvňuje predovšetkým meridián pečene, žlčníka a troch žiaričov pri ekzémoch, alergiách, zažívacích ťažkostiach, funkčných poruchách žlčníka, pri žlčových kameňoch, psoriáze a astme. Regalen možno využiť pri regenerácii pečene poškodenej infekčnými chorobami a pri stavoch celkovej vyčerpanosti. Užíva sa tiež ako prevencia onkologických ochorení, pri regenerácii a čistení pečeňového tkaniva diabetikov a ľudí s poruchou látkovej premeny tukov a cholesterolu...

Tieto prípravky schválené ako výživové doplnky. Nie to lieky, nemožno ich zamieňať za predpísané lieky.
Prípravky spĺňajú platnú potravinársku legislatívu SR a EÚ. Nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.
Uchovávajte do 25 ° C, mimo dosahu detí. Neprekračujte denné dávkovanie. DÁVKOVANIE u jednotlivých výživových doplnkov je určené pre dospelých. Pre deti od 3 rokov (príp. od 6 či 10 rokov) je spravidla odporúčaná polovičná dávka.
Rady publikované na týchto stránkach nepredstavujú inštrukcie a pokyny pre samoliečenie, nenahradzujú lekárske vyšetrenia a výkony a nie sú mienené, ako návod pre alternatívnu liečbu. Akákoľvek aplikácia týchto rád je vecou úvahy čitateľa a deje sa tak na  jeho zodpovednosť; predpoklada sa, že čitateľ svoj postup konzultoval s ošetrujúcim lekárom.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky