JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

mužom

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika > DOPORUČUJEME prípravky ENERGY ...

Mužom, ktorí si chcú zachovať sviežosť
Pokles alebo strata mužskej potencie nemusí nevyhnutne znamenať frustrujúcu seansu so sexuológom.
V obave zo zlyhania a v túžbe zvíťaziť nad prírodou a sebou samým nemusíme ani vyhľadávať nie zrovna lacnú “barličku” v podobe známeho lieku proti impotencii.
Podľa správ, ktoré pod nátlakom médií lekárska obec občas pustí na verejnosť, ide o nie vždy bezpečnú “hru”.
Pre niekoho môže predstava sexuálneho zlyhania znamenať síce vážny psychický problém, ale nie je nutné riskovať za každú cenu, najmä keď firma Energy dodáva na trh dva produkty, ktoré svojim zložením podporujú sexuálnu silu u mužov.
Reč je o King Kongu a Stimarale.
Sexuálny apetít je priamo závislý na množstve mužského pohlavného hormónu testosterónu, ktorého s pokročilým vekom ubúda. Jeho hladina  maximum dosahuje medzi 18. a 22. rokom života, potom klesá. V tridsiatich rokoch má muž ešte 95 % z predchádzajúceho množstva testosterónu, avšak v štyridsiatich rokoch obsahuje jeho výbava už len 70 %, v päťdesiatich potom 60 % a v šesťdesiatich dosahuje sotva polovicu. Zvýšenie hladiny testosterónu možno dosiahnuť buď priamym dodaním hormónu do tela, alebo sa pustiť cestou pôsobenia na receptory, ktoré regulujú množstvo vytváraného testosterónu.
“Sedliackym rozumom” ľahko zistíme, že druhý variant je prípustnejší, pretože zabránime nepriaznivým skokovým zmenám hormonálnej hladiny v organizme, ktoré sú dôsledkom podávania hormónov.

Zvýšenú produkciu testosterónu u mužov priaznivo stimuluje látka zvaná sarsaparilla. Získava sa zo sušených koreňov prestupu liečivého (Smilax medica), ktorý je obsiahnutý v prípravku King Kong. Jeho účinok je umocnený ďalšími bylinami, z ktorých najznámejší je ženšen, a tak vďaka unikátnej kombinácii môže produkt prejaviť svoju plnú silu a pri pravidelnom užívaní vracia mužnosť a vitalitu aj v neskorom veku. Okrem toho pôsobí King Kong priaznivo na mnohé ďalšie orgány uložené na niekoľkých významných energetických dráhach, navyše pri opakovanom cvičení podporuje rast svalovej hmoty.  

Pre mužov, ktorí trpia sexuálnymi poruchami z psychického dôvodu, je vhodný Stimaral pôsobiaci pri pohlavnej impotencii ako ľahké afrodiziakum. Celkovo prispieva aj k detoxikácii a harmonizácii tela tam, kde pacienta prenasleduje všeobecná slabosť, nespavosť, podráždenie, depresia, prípadne aj nepríjemné pocity v srdcovej oblasti.

Liek na večný život, napríklad aj sexuálny, zatiaľ ešte nikto nevymyslel, ale s prirodzeným prístupom, ako nám ho ponúka príroda, sa dá aj ten obyčajný predĺžiť. (vm)

Tribulus terrestris "PRÍRODNÁ VIAGRA" priaznivo pôsobí na zlepšenie erekcie a na problémy s predčasnou ejakuláciou. Fytosteroly obsiahnuté v rastline, stimulujú u mužov tvorbu testosterónu, u žien tvorbu estrogénu.
U obidvoch pomáhajú zvýšiť sexuálny apetít a prispievajú k zmierneniu negatívnych prejavov andropauzy a menopauzy. Doporučuje sa taktiež pri problémoch s prostatou alebo pri mužskej neplodnosti, kedy podporuje tvorbu spermií.

čaj Tribulus terrestrisĎaľšie vhodné prípravky...

Tieto prípravky schválené ako výživové doplnky. Nie to lieky, nemožno ich zamieňať za predpísané lieky.
Prípravky spĺňajú platnú potravinársku legislatívu SR a EÚ. Nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.
Uchovávajte do 25 ° C, mimo dosahu detí. Neprekračujte denné dávkovanie. DÁVKOVANIE u jednotlivých výživových doplnkov je určené pre dospelých. Pre deti od 3 rokov (príp. od 6 či 10 rokov) je spravidla odporúčaná polovičná dávka.
Rady publikované na týchto stránkach nepredstavujú inštrukcie a pokyny pre samoliečenie, nenahradzujú lekárske vyšetrenia a výkony a nie sú mienené, ako návod pre alternatívnu liečbu. Akákoľvek aplikácia týchto rád je vecou úvahy čitateľa a deje sa tak na  jeho zodpovednosť; predpoklada sa, že čitateľ svoj postup konzultoval s ošetrujúcim lekárom.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky