ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

PERALGIN

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > OSTATNÉ stravné doplnky ENERGY
jasmin peralgin

PELARGIN 120 kaps. ENERGY posilňuje prirodzenú imunitu, pôsobí na všetkým alergické prejavy a pomáha predchádzať alergickým záchvatom. Upokojuje astmatické záchvaty kašľa, je účinný proti sennej nádche, na svrbenie slizníc a sčervenanie kože.

Pelargin doplnok výživy pomáha odstraňovať kožné alergické prejavy ako je žihľavka či atopický ekzém. Veľmi účinne pôsobí aj na migrenózne bolesti hlavy a návaly horúčav v období menopauzy, harmonizuje predovšetkým energetickú riadiacu dráhu a dráhu pľúc, ďalej dráhu močového mechúra, nervového a hormonálneho systému, sleziny a pankreasu.

Základ Peralginu tvorí extrakt a olej z perily, ktorá sa veľmi cení pre svoje antioxidačné a protialergické účinky, najmä v tradičnej čínskej medicíne. Prípravok ďalej obsahuje výťažok z liečivej cudzopasnej huby cordyceps, ktorá sa užíva ako tradičný liek na upevnenie zdravia a zvýšenie odolnosti. Unikátny komplex dopĺňa esencia z boráku, valeriány, zo semien vínového hrozna, pričom je obohatený horčíkom.

Peralgin je tonizačný prípravok, vhodný na celkové zvýšenie energie organizmu.
Ďalšie užívanie:  pri potravinovej alergii alebo otrave jedlom, pri problémoch s nadmerný potením a návaloch horúčavy na upokojenie nervovej sústavy (vyčerpanie, stres, rozrušenie a pod.) pri nedostatku energie, pri predmenštruačnom syndróme a na bolestivú menštruáciu, žalúdočné a srdcové neurózy, pri kinetóze proti svalovým kŕčom

Obsah: 120 kapsúl  

CENA: 23,00 €

Dávkovanie:
Pelargin je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

1 kapsula 1-3x denne Peralgin je vhodné užívať preventívne, ale aj bezprostredne pri akútnej potrebe. Je prírodný a nemá žiadne vedľajšie nežiadúce účinky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!   
Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na viečku nádoby.
Nie je určené osobám precitliveným na včelie produkty.
Ukladajte mimo dosahu detí! Upozornenie: výrobok nie je určený deťom do 3 rokov! Skladujte v suchu a na tmavom mieste pri teplote 10-25 °C. Potravinové doplnky sa nesmú používať ako náhrada celodennej stravy.
Energetická hodnota: 44 kJ/11 kcal v jednej kapsule


PERALGIN 120tabl. ENERGY
PERALGIN 120tabl. ENERGY
antioxidačné a protialergické účinky
23,00 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky