ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Organic MATCHA POWDER

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > ZELENÉ potraviny ENERGY
mazchapowder jasmin

ORGANIC MATCHA POWDER patril medzi rituálne čaje buddhistických mníchov a cisárskeho dvora. Stal sa privilegovaným čajom japonskej elity a obľúbeným medzi samurajmi, ktorí postupom času vytvorili zenový rituál vnášajúci harmóniu a pokoj do ich času búrlivého života.
Mimoriadny účinok čaju Matcha sa dosiahne nielen zastúpením špecifických látok vytvorených zatieňovacou technikou, ale aj jeho obrovskou koncentráciou. Matcha sa totiž oproti ostatným zeleným čajom nelúhuje, ale priamo užíva. Tým sa jediná šálka svojím obsahom vyrovná desiatim šálkam bežného zeleného čaju.

1. Matcha je najkvalitnejší a najúčinnejší zo všetkých zelených čajov. Pri jeho výrobe nedochádza k fermentácii, nepridávajú sa žiadne farbivá, prísady ani konzervačné látky.
2. Matcha sa pestuje výnimočnou zatieňovacou metódou. Obsahuje jedinečnú a silnú skupinu antioxidantov, ktoré sú známe ako katechíny. Až 60% z týchto antioxidantov tvorí EGCG. Tento katechín významne podporuje zrýchlenie metabolizmu.
3. Matcha sa nelúhuje, ale užíva sa celý. Vo svojej silnej, koncentrovanej podobe.
4. Jedna jediná porcia čaju Matcha obsahuje rovnaké nutričné látky ako desať šálkov bežného zeleného čaju.
5. Matcha pomáha upokojiť myseľ, osviežiť ducha, zlepšuje pamäť a náladu. Je bohatý na ojedinelú aminokyselinu L-theanín.
6. Matcha je ideálny pre diabetikov, pretože podporuje zníženie hladiny cukru v krvi. Neobsahuje žiadny cukor. Na glykemickom indexe dosahuje nulové hodnoty.
7. Matcha podporuje schopnosť organizmu spaľovať tuky až štyrikrát rýchlejšie než za normálneho stavu.


Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.
Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

50gr.

Cena:16€

ORGANIC MATCHA POWDER zelený čaj ENERGY
ORGANIC MATCHA POWDER zelený čaj ENERGY
najkvalitnejší a najúčinnejší zo všetkých zelených čajov. Jedna jediná porcia čaju Matcha obsahuje rovnaké nutričné látky ako desať šálkov bežného zeleného čaju.
16,00 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky