ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

O nas

Od roku 1993 sa venujeme predaju a distribúcii prírodných produktov, čistiacích prostriedkov a technológii zameraných na úsporu nákladov a ochranu životného prostredia.
Za viac ako 25 rokov pôsobenia ponúkame bohaté skúsenosti
s prírodnymi regeneračnými produktami a kozmetikou ENERGY a dokonalú znalosť slovenského trhu s čistiacími, pracími a dezinfekčnými prípravkami, ekologickými odmasťovačmi, ako i s upratovacími strojmi a malou upratovaciou mechanizáciou čo nás robí odborníkmi v danej oblasti.

Naším cieľom je kompletné zabezpečenie a spokojnosť Vás a Vašich
blízkych. Produkty ktoré predávame, výhradne profesionálnej kvality. Pri výbere sortimentu kladieme veľký dôraz nielen na cenu, ale hlavne aj na kvalitu dodávaných produktov.

Aktuálnou témou dnešnej doby je okrem ochrany životného prostredia aj otázka využívania obnoviteľných energetických zdrojov, či už sa jedná o čerpanie solárnej a veternej energie.
Postupne rozširujeme svoje portfólio ekologických bakteriálno-enzýmatických, čistiacích prípravkov a upratovacích pomôcok o technologické zariadenia využívajúce slnečnú a veternú energiu za účelom dostupnosti využívania obnoviteľných zdrojov energie širokou verejnosťou.

Preferujeme dlhodobú spoluprácu, kde sme schopní ponúknuť flexibilitu a kreativitu s vysokou úrovňou služieb na základe dobrej znalosti trhu, priorít klienta a našich produktov.

468x60.png

Prevádzkovateľom JASMIN ... aby vaše JA pookrialo - internetového obchodíka s prírodnými regeneračnými prípravkami Energy, vitamínmi a doplnkami výživy, produktami pre zelenú domácnosť a firmu je firma JANA BEŇOVÁ, Mayerova 27, 914 01 Trenčianska Teplá, IČO: 33912513, DRČ:1031639268, zap. v ŽR na OÚ Trenčín  spis.č.ŽO-95/02798 reg.č.:1137/95, mob.: 0905 641 089, info@jasmin.sk
Upozornenie: ... aby Vaše Ja pookrialo je registrovaným duševným a obchodným vlastníctvom firmy.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky