ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

KOROLEN bylinny koncentrát ENERGY

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > ENERGY koncentráty
jasmin energy koncentrat korolen

Korolen 30ml koncentrát ENERGY prevencia cievnych príhod, po mozgovej mŕtvici a infarkte myokardu, artérioskleróza, poruchy periférneho prekrvenia, zvýšená hladina cholesterolu v krvi.
Podpora krvotvorby pri rôznych chorobách krvi ako je nedostatok červených a bielych krviniek a pri leukémii. Zložky obsiahnuté v Korolene majú vplyv na detoxikáciu a regeneráciu buniek, priaznivo ovplyvňujú a podporujú regeneračné procesy pri onkologických ochoreniach, podporujú imunitný systém u HIV pozitívnych a u ľudí infikovaných toxoplazmózou. Preventívne pri nedostatku energie a celkovom opotrebovaní organizmu, ale najmä ako podporný prípravok pri liečbe akútnych alebo chronických chorôb súvisiacich predovšetkým so srdcom, cievnou a nervovou sústavou. Zlepšuje okysličenie a funkcie mozgu. Vzhľadom na pozitívne pôsobenie na slezinu a kostnú dreň zlepšuje kvalitu krvi a podporuje tvorbu krvných buniek. Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov a má silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky.
Zlepšuje okysličenie a funkcie mozgu. Celkovo zlepšuje obranyschopnosť, a to pôsobením na slezinu a nervový a hormonálny systém. Priaznivo účinkuje aj na všetky psychické ťažkosti, ktoré sprevádza nedostatok energie, alebo na problémy spôsobené zanesením organizmu škodlivými látkami (toxíny, jedy, plesne, splodiny metabolizmu a pod.).
Priaznivo ovplyvňuje regeneračné procesy pri nádorových ochoreniach.
Harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu riadiacú a srdca, tenkého čreva, osrdcovníka, troch žiaričov, spojnicu a bočnú vetvu sleziny, dráhy obličiek a pečene.
Jeden z najsilnejších prípravkov, ktorý ako kráľ regenerácie dominuje celému pentagramu ENERGY na jeho vrchole. Tam, kde už všetko zlyhalo, môže Korolen svojimi účinkami zažiariť. Preto sa používa pri veľmi závážných stavoch.


KOROLEN je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

Cena: 30 ml koncentrát - 21,57 EUR
Odporúčame kombináciu s krémom Ruticelit

Regeneračný postup a dávkovanie:

Pred použitím dôkladne pretrepte. Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši.
Užívajte 3 až 9 kvapiek 1–3x denne, pol hodiny pred jedlom alebo po ňom. Užívajte najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo.
Na podporu detoxikácie tela je pri regeneračnej kúre vhodné zvýšiť príjem tekutín.
Presné dávkovanie konzultujte so svojim lekárom alebo terapeutom.
Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba znížiť dávkovanie, kým zhoršenie neprejde, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu.
Nie je vhodné prestať užívať prípravok, pretože ide o spätný regeneračný proces (reverzná reakcia), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je príznakom pozitívnej regeneračnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie.

Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom. Počas tehotenstva neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom.

Po 3 týždňoch užívania si urobte vždy 1 týždeň prestávku.
Vhodné pre diabetikov.

KOROLEN koncentrát ENERGY 30ml
KOROLEN koncentrát ENERGY 30ml
cievny systém,prevencia cievnych príhod,podpora krvotvorby
21,57 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky