ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

KLIMAX ošetrenie a dezinfekcia klimatizácie s aktívnym striebrom

 
ansilver klimax

Antibakteriálný prípravok ANSILVER® Klimax 5000ml na preventívne ošetrenie priemyselných, bytových a automobilových klimatizácii. Kvapalný antibakteriálny prípravok určený hlavne na preventívne ošetrenie klimatizačných jednotiek v automobiloch, obytných a priemyselných objektoch. Môže sa použiť aj na ošetrenie už používaných a znečistených klimatizačných jednotiek. KLIMAX   je prípravok, ktorého pôsobenie je okamžité a následne preventívne.

Dlhodobý preventívny účinok vo vlhkom prostredí je daný pôsobením aktívnych zlúčenín striebra z antimikrobiálnej prísady ANSILVER, ktorá účinne zabraňuje nárastu nových kolónií mikroorganizmov. Doba účinku je min. 6 mesiacov.

Návod na použitie: KLIMAX sa používa v neriedenom stave. Pred použitím je potrebné obsah nádoby pretrepať. Aplikuje sa nastriekaním do nasávacieho otvoru pracujúcej vzduchotechnickej jednotky. V prípade ošetrenia zložitejších vzduchotechnických rozvodov je potrebné viacnásobne postriekať ich vnútorné povrchy v čo najväčšej miere cez navŕtané pomocné otvory. V prípade klimatizačných jednotiek doporučujeme najskôr ich vyčistenie od zachyteného prachu a následne ich vnútorný povrch a teleso výmenníka postriekať prípravkom KLIMAX.


Dávkovanie: Pri aplikácii do nových alebo vyčistených zariadení alebo rozvodov postačuje množstvo cca 80 - 100 ml/m2 ošetreného povrchu. Pri aplikácii na povrch znečistených rozvodov je vhodné tento postriekať viackrát v sumárnej dávke cca 200 ml/m2.

KLimax 500ml na ošetrenie klimatizácie
KLimax 500ml na ošetrenie klimatizácie
kvapalný antibakteriálny prípravok na preventívne ošetrenie klimatizačných jednotiek v automobiloch, obytných a priemyselných objektoch, na ošetrenie už používaných a znečistených klimatizačných jednotiek. Dlhodobý preventívny účinok vo vlhkom prostredí je daný pôsobením aktívnych zlúčenín striebra z antimikrobiálnej prísady ANSILVER, ktorá účinne zabraňuje nárastu nových kolónií mikroorganizmov. Doba účinku je min. 6 mesiacov
6,90 € Vložiť
Klimax 5l bandaska na ošetrenie klimatizácie
Klimax 5l bandaska na ošetrenie klimatizácie
kvapalný antibakteriálny prípravok na preventívne ošetrenie klimatizačných jednotiek v automobiloch, obytných a priemyselných objektoch, na ošetrenie už používaných a znečistených klimatizačných jednotiek. Doba účinku je min. 6 mesiacov
44,00 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky