ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

KING KONG koncentrat

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > OSTATNÉ koncentráty ENERGY
energy king kong jasmin

KING KONG 30ml koncentrát ENERGY zvyšuje odolnosť organizmu, fyzickú a duševnú výkonnosť, odstraňuje únavu a vracia energiu, regeneračný prípravok s anabolickým efektom. Dostatok energie je najlepším základom nášho zdravia. Maximálnu premenu energie do svalov vám uľahčí doplnok výživy King Kong.
King Kong je širokospektrálny regeneračný prípravok s anabolickým efektom. Ovplyvňuje predovšetkým dráhu pľúc, ľadvín a močového mechúra. Harmonizáciou týchto energetických dráh sa dá napomôcť pri problémoch, ktoré vznikajú v dôsledku disharmónie.
Správna funkcia meridiánu pľúc a ľadvín má pozitívny vplyv na strategické orgány. Ich dobrá funkcia zvyšuje úroveň pozitívneho zdravia človeka. Vhodnosť prípravku pre jednotlivcov sa dá prípadne testovať pomocou prístrojov, ktoré pracujú na princípe EAV metódy.
Rastliny v King Kongu obsahujú celý rad tzv. steroidných saponin. Rastlinné látky sarsaparily stimulujú zvýšenú produkciu testosterónu u mužov. Testosterón podporuje rast svalovej hmoty a sexuálnu aktivitu.
Pravidelným užívaním King Kongu sa aj v neskoršom veku navracia mužnosť a vitalita. Ďalej sú tu obsiahnuté horčiny, ktoré podporujú trávenie, detoxikáciu organizmu a uľahčujú spracovávanie proteínov.
King
Kong je zladený tak, aby v maximálnej miere rešpektoval a doplňoval stravovací režim kulturistov. Prírodné látky a bioinformácie harmonizujú hormonálný systém, činnosť ľadvín, sleziny, pľúc, čriev, tonizujú organizmus a zvyšujú kapacitu energie. Podľa testovania popisujú športovci vynikajúci efekt na silové výkony. Látky obsiahnuté v rastlinách majú mierny diuretický a diaforetický účinok a eliminujú negatívné účinky anabolík. Zlepšujú sústredenosť pri cvičení a koordináciu pohybov. Podporujú nárast svalovej hmoty, výživu a kvalitu chrupaviek. Človek ľahko prekonáva zvýšenú fyzickú záťaž a podáva maximálne výkony. Bioinformácia potom niekoľkonásobne umocňuje regeneračný efekt dobre vyváženej rastlinnej kompozície. Priaznivým výsledkom pôsobenia je spomalené starnutie.
Prírodné látky obsiahnuté v prípravku KING KONG nepatria medzi zakázané anaboliká.

KING KONG je výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.
Obsah: 30 ml koncentrát        

CENA: 19,50 EUR - viac info na požiadanie  

Pred použitím dôkladne pretrepte. Tým dôjde k dynamizácii informačných zložiek a účinnosť prípravku sa tak zvýši.
Užívame 2 až 7 kvapiek denne, pol hodiny pred alebo po jedle, inak pol hodiny pred cvičením. Bezprostredne nezapíjame, ale behom celej regeneračnej kúry zvýšime príjem tekutín, čo podporí detoxikáciu tela. Pokiaľ užívateľ znáša pri vredových ochoreniach žalúdku prípravok horšie, je možné ho riediť vodou. 2 kvapky denne je dávkou udržiavacou, 7 kvapiek potom dávkou regeneračnou.

KING KONG koncentrát ENERGY 30ml
KING KONG koncentrát ENERGY 30ml
onizačné a adaptogénné účinky
19,50 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky