ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

HAWAII SPIRULINA TABS

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > ZELENÉ potraviny ENERGY
spirulina tabs jasmin

Hawaii Spirulina Tabs ENERGY rýchlo obnovuje výkonnosť tela a regeneruje organizmus pri vysokej záťaži, takže ju môžeme ponúknuť nielen na doplnenie síl, ale aj použiť na zachovanie mladistvého tela aj ducha. Jej rejuvenilizačné účinky pomáhajú udržať vysokú schopnosť adaptability tela aj v momentoch nesprávnej životosprávy (alkohol, nezdravé párty…).
Predstavuje jeden z najlepších variantov harmonizácie pri celkovom vykoľajení organizmu, ktoré sa prejavuje mnohými problémami s neštandardnými zdravotnými prejavmi a nejednoznačnými chorobami.

Ponúka pozoruhodnú škálu vitamínov, minerálov a živín. Iba havajská spirulina obsahuje takmer dvojnásobné množstvo biologicky prospešných látok v porovnaní s akoukoľvek inou spirulinou a približne 30 nutrientov, ktoré ostatné spiruliny neobsahujú vôbec. Je najlepším zdrojom rastlinných, dobre vstrebateľných bielkovín  (až 70% obsahu pri 80% schopnosti vstrebávania).

Hawaii Spirulina je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

Balenie: 200 tabl.

CENA: 20,80 €

HAWAII SPIRULINA TABS ENERGY
HAWAII SPIRULINA TABS ENERGY
pri celkovom vykoľajení organizmu, ktoré sa prejavuje mnohými problémami s neštandardnými zdravotnými prejavmi a nejednoznačnými chorobami.
20,80 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky