ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

GYNEX bylinny koncentrát ENERGY

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > ENERGY koncentráty
koncentrat gynex

Gynex 30ml koncentrát ENERGY gynekologické, ženské choroby, predmenštruačné tenzie, hormonálne poruchy a poruchy cyklu, návaly, uzliny v prsiach, neplodnosť, osteoporóza, padanie vlasov s príčinou v štítnej žľaze, pri redukčnej diéte znižuje chuť do jedla a stabilizuje psychiku.
Pomáha vyrovnávať výkyvy organizmu na psychickej alebo hormonálnej úrovni, u mužov aj u žien. Ochraňuje vlákna nervových buniek a harmonizuje činnosť žliaz s vnútorným vylučovaním prostredníctvom pôsobenia na hypofýzu – žľazu, ktorá riadi činnosť všetkých ostatných.
Vysoký obsah prírodných fytohormónov (rastlinné látky hormonálnej povahy) v Gynexe má výraznú schopnosť detoxikovať telo predovšetkým od toxických chemických látok, ktoré sa ukladajú v tukovom tkanive, a tým pôsobiť na organizmus dlhodobo. Predstavuje bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok Energy.
Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Vďaka svojmu obsahu má silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Fytohormóny ďalej pomáhajú predchádzať infekciám, srdcovým ochoreniam a osteoporóze.
Zlepšuje funkciu a zaisťuje ochranu kože a všetkých slizníc, ktoré vystielajú povrchy vnútorných orgánov (pľúca, žalúdok, črevá), čím posilňuje ochrannú bariéru tela pri kontakte s vonkajším prostredím a celkovo zvyšuje imunitu.
Veľmi dobrý vplyv má na podporu plodnosti u oboch pohlaví ( ženská a mužská neplodosť). Preto je vhodným prípravkom i pre snažilky.
Harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu počatia a jej spojnicu, dráhu troch žiaričov, bočnú vetvu pľúc, spojnicu žalúdka, hrubého čreva vrátane jej šľachosvalovej dráhy a tým ovplyvňuje aj problémy, ktoré sa vzťahujú na nedostatočnú funkciu orgánov na týchto meridiánoch.


GYNEX je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

Cena: 30 ml koncentrát - 21,57 EUR
Odporúčame kombináciu s krémom Cytovital

Regeneračný postup a dávkovanie:

Pred použitím dôkladne pretrepte. Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši.
Dávkovanie:
Pre dospelých 2–7 kvapiek 1–3x denne, pre deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 2 kvapky za deň.
Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je počas regeneračnej kúry vhodné zvýšiť príjem tekutín. Presné dávkovanie konzultujte so svojim lekárom alebo terapeutom.
Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba dávkovanie znížiť, pokiaľ zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu.
Nie je vhodné prestávať v užívaní prípravku, pretože ide o spätný regeneračný proces (reverzná reakcia), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je príznakom pozitívnej regeneračnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravovanie!
Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Vhodné pre diabetikov.

GYNEX koncentrát ENERGY 30ml
GYNEX koncentrát ENERGY 30ml
ženské choroby,predmenštručné tenzie,hormonálne poruchy cyklu,neplodnosť
21,57 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky