ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

GREPOFIT SPRAY

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > ANTISEPTICKE produkty ENERGY
spray grepofit

GREPOFIT SPRAY 14ml ENERGY pri vírusových a bakteriálnych infektoch, ako sú chrípka, angína, opary a afty. Grepofit spray pomáha pri zápaloch nosohltanu, pri oparoch, aftách, potláča plesne v organizme a na pokožke, pri vírusových a bakteriálnych infektoch.
Pri riešení všetkých vyššie uvedených ochorení nájde uplatnenie Grepofit sprej.
Grepofit sprej predstavuje prípravok s účinnou kombináciou prírodných látok: extraktu z grapefruitového jadierka, cesnaku, propolisu, echinacey a mentolu.
Podstatnou látkou je extrakt z grepového jadierka, ktorý sa získava vo veľkých priemyselných zariadeniach mletím a valcovaním. Obsahuje predovšetkým flavonoidy, glykozidy a niekoľko proteínov. Má silné účinky, ktoré zabraňujú rozmnožovaniu baktérií, vírusov a plesní.
Preukázali to vedci z mnohých krajín počas rôznych laboratórnych výskumov aj v množstve testov na živých organizmoch.
Z hľadiska bolestí v krku vyzdvihneme účinnosť proti baktériám typu streptokokov a stafylokokov, z kvasiniek je extrakt schopný ničiť Candidu albicans. Ide teda o prírodnú látku, ktorá bola dôkladne preskúmaná, má široké spektrum účinkov, nepoškodzuje imunitný systém a je hypoalergénna. U malej skupiny jedincov alergických na citrusové ovocie odporúčame nižšie počiatočné dávky spreja


Grepofit – 1x denne jednu aplikáciu na sliznici ústnej dutiny. Podľa tolerancie potom treba dávku zvyšovať na nižšie uvedené odporúčanie.

GREPOFIT sprey ENERGY sa uplatňuje aj pri krvácajúcich ďasnách. Tu je ideálna kombinácia so zubnou pastou Balsamio.
Prínosom môže byť aj pri nepríjemnom probléme ako je zápach z úst. Ten pacientovi spôsobuje stres, obmedzuje ho a často nesúvisí so zlou ústnou hygienou. Súvislosti nachádzame s ochorením zubov, ďasien, chronickou formou angíny alebo ochorením žalúdka.

GREPOFIT spray je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

Obsah: 14ml     

CENA: 9,80 EUR

Použitie
Sprej Grepofit sa aplikuje v dávke 4x denne 2 vstreky na ľavú aj pravú časť hrdla alebo priamo na postihnuté miesto. Tento výrobok je možné používať aj pri liečbe antibiotikami. Ich vzájomné účinky sa zosilňujú.
Skúsenosti z praxe týkajúce sa testovania spreja Grepofit potvrdili, že má vysokú účinnosť a výbornú znášanlivosť. Látky obsiahnuté v spreji sa dobre tolerujú, nedráždia ani nepália zápalom postihnuté sliznice. Urýchľujú hojenie. Príjemná je aj jemná mentolová chuť.

GREPOFIT spray 14ml ENERGY
GREPOFIT spray 14ml ENERGY
Grepofit v podobe spreja
9,80 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky