ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

FLAVOCEL

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > OSTATNÉ stravné doplnky ENERGY
jasmin flavocel energy

FLAVOCEL 150 kaps. ENERGY obohatený o Stéviu má široké použitie nielen vďaka všeobecne uznávaným účinkom vitamínu C, ale aj vďaka obsahu rastlinných polyfenolov z ibišteka sudánskeho.Ibištek sabdariffa pochádza z tropickej Ameriky, obsahuje prírodný zdroj vitamínu C, organické kyseliny, rastlinné farbivá, slizovité polysacharidy, steroly a flavonoidy, ktoré urýchľujú jeho vstrebávanie.
Harmonizuje predovšetkým energetické dráhy obličiek, močového mechúra, troch žiaričov, pľúc, srdca a sleziny, čím pomáha riešiť problémy vzťahujúce sa na nedostatočnú funkciu príslušných orgánov.

Väčšina týchto energetických dráh sa naruší najmä pri chrípke a ochoreniach v dôsledku prechladnutia. Vitamín C udržiava organizmus v dobrej kondícii, výťažky z ibišteka dezinfikujú močové cesty a obličky a utišujú kŕče, či už pri kašli alebo inom ochorení. Najmä chrípka zanecháva následky na pohybovom ústrojenstve a kĺboch, pričom tieto ťažkosti sa vzťahujú na dráhu obličiek. V tele pôsobia rastlinné látky cielene a synergicky. Pokusy vykonané na králikoch napríklad potvrdili, že extrakt z ibišteka zastavuje rast mycobacterium tuberculosis, ďalšie skúšky dokazujú protikŕčové účinky na svalstvo maternice a čriev.

Pôsobí ako sedatívum a utišuje rôzne kŕče, či už ide o kašeľ, žalúdočné alebo brušné spazmy. Vo vyšších dávkach eliminuje parazity prítomné v črevách a má vysoký antibakteriálny efekt.
Osviežuje organizmus bez vedľajších účinkov znižuje krvný tlak. Rastlinné farbivá anthokyany a flavonoidy vychytávajú spolu s vitamínom C voľné radikály, čím brzdia starnutie buniek. Pôsobia diureticky, zmierňujú opuchy a podporujú vylučovanie žlče.

Obsiahnuté fytosteroly znižujú hladinu cholesterolu v krvi, napomáhajú rozpadu močových kameňov a rozpúšťajú tukovápenaté sklerotické usadeniny v cievach. Účinkujú priaznivo proti zápalom močových ciest, močového mechúra, obličiek a prostaty.
Vďaka veľkému množstvu ovocných kyselín pôsobí výťažok z ibišteka ako ľahké preháňadlo. V Sudáne sa používa aj pri horúčkach. Posledné výskumy zistili antiepileptický účinok a ochranný vplyv na srdce.


Flavocel je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

Balenie: 150kapsúl   

CENA: 22,50 €

Dávkovanie:
Preventívne odporúčame 1-2 tablety Flavocelu denne, po dohode s lekárom je možné dávky zvýšiť. Výhodnejšie je užívať vitamín C v niekoľkých menších dávkach než ho konzumovať naraz vo veľkom množstve. Organizmus potom nie je schopný využiť ho úplne, práve naopak, jeho veľké množstvo zaťaží obličky.

FLAVOCEL doplnok výživy ENERGY
Flavocel je biologicky vysoko aktívny prípravok, ktorý sa dá veľmi dobre kombinovať s ostatnými potravinovými doplnkami a s ďalšími produktmi pre zdravie.

FLAVOCEL 150kaps. ENERGY
FLAVOCEL 150kaps. ENERGY
antimikrobiálné,antibakteriálné a antivírové účinky
22,50 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky