JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Energy zubne pasty pre KRASNE a ZDRAVE zuby - Biely Diamant, Balsamio, Silix

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika > ZUBNÉ PASTY ENERGY

Starostlivosť o zuby a zubné pasty ENERGY. Predstavujeme vám bioinformačné zubné pasty  Energy. Uplatnili sa tu nové poznatky z výskumu Energy, zohľadnil svetový trend a posun smerom viac do prírody.


Obsahujú termálnu vodu zo žriedla Podhájska, vyvážený bylinný komplex, silice a bioinformácie rastlín a minerálov.
Pasta je nosič účinných látok z rastlín a bionformácií.
Všetko je zladené tak, aby harmonizovala maximálny počet energetických dráh, a tým zabezpečila i regeneráciu chrupu. Sila pasty sa prejavuje najmä na stoličkách, najviac kazivých zuboch.
Na zuboch sa odráža i zdravotný stav človeka.
O stave zubov najviac rozhoduje pH ústnej dutiny. Ak je reakcia kyslá, dochádza k narušovaniu zubnej skloviny.
Kto chce mať zdravé zuby, musí jesť tak, aby si prostredníctvom trávenia nevytváral nepriaznivú klímu pre svoj chrup. Ak jeme veľa mäsa, salámy a cukru, vedome si prekysľujeme telo, vytvára sa v ústach nesprávne pH a potom sa zuby rýchlo kazia.
Človek s paradentózou by si mal čo najrýchlejšie upraviť svoj jedálny lístok. Bolestivé zuby sa môžu pomocou tohto jednoduchého opatrenia už behom polroka upokojiť.
Samotné zubné pasty obsahujú tiež stopové množstvá fluoridov z termálnej vody.
Fluór je prvok potrebný na stavbu kostí, zubov a tkanív.
Náš organizmus potrebuje prvky v nenasýtenej podobe. Nasýtené sú pre telo odpadovým produktom, a preto ich musí vylúčiť.
Ak je fluóru mnoho, zuby sa nespevňujú, ale naopak rozpadajú sa, znižuje sa pevnosť a pružnosť tkanív v tele. V narušenom životnom prostredí sa vyskytuje nadmerné množstvo nežiaducich zlúčenín fluóru, a podľa niektorých odborníkov nemá zmysel zaťažovať organizmus ďalšími dávkami fluóru pridávaním do pitnej vody, zubných pást a pod. "Čím sa skazíte, tým sa zasa napravíte". Každý homeopat vie, že fluór v homeopatickej podobe len prospeje človeku s kazivosťou zubov.
Dodaním bioinformácií fluóru v podobe prípravkov Energy alebo homeopatík s fluórom, začne vo zvýšenej miere vylučovanie prebytočného odpadového fluóru z tela.
Následne potom lepšie rastú nechty, vlasy, kosti, skvalitní sa koža a spojivové tkanivá. Prebytok fluóru spôsobuje opak celého pozitívneho pôsobenia. Negatívny dopad prebytku fluóru v tele pri špatnom minerálovom hospodárení sa prejavuje tvorbou zubného kazu, problémami s cievami a v období vývinu chrupu malými, nepravidelne usadenými zubami bez lesku, so sklovinou špatnej kvality a zvýšenou kazivosťou.
Súčasťou bioinformačného poľa pást sú i bioinformácie striebra a cinabaritu (t. j. nerastu s obsahom ortuti). Jeho pomocou opäť nastáva vylučovanie odpadového striebra a ortuti z tela. Mnohí ľudia v sebe nosia veľkú zásobu týchto dvoch ťažkých kovov, ktoré v odpadovej podobe silne zaťažujú najmä obličky. Ten, kto sa zbaví ich prebytočného množstva, uľaví práve najmä obličkám. Po ich vylúčení veľakrát zmiznú i niektoré ekzémy. V zubnej paste je presné zastúpenie bylín, ktoré napomáhajú regenerácii tkanív, kostí, zubov a súčasne vplývajú na trávenie, žalúdok a črevá. Obsahuje napríklad kostihoj, puškvorec, ďumbier, sladkovku, sedmokrásku, lucernu, lopúch, uchovec bazový, soforu a fenikel. Väčšina bylín ovplyvňuje dôležité orgány, a tým i zuby, a napomáha ich regenerácii. Parfum tvorí vybraná zmes silíc s antibakteriálnym a protizápalovým účinkom, napríklad benzoinová, železníková, škoricová, myrhová a ďalšie. Tiež obsahuje lecitín, ktorý má podľa najnovších poznatkov vplyv na pevnosť zubnej skloviny, ľanový olej s hojivými účinkami na ústnu dutinu, celý rad bioinformácií a minerálov z rastlín a termálnej vody. Tento komplex v maximálnej miere ovplyvňuje cez energetické dráhy tenké a hrubé črevo, žalúdok, podporuje regeneráciu buniek a pôsobí na mnoho dôležitých orgánov. Biely diamant preukáže svoje služby i v chrípkovom období v podobe zvyšovania imunity.

Pri čistení zubov, si vyčistite aj jazyk.


DIAMOND. V diamonde je presné zastúpenie bylín, ktoré napomáhajú regenerácii tkanív, kostí, zubov a súčasne vplývajú na trávenie, žalúdok a črevá. Obsahuje napríklad kostihoj, puškvorec, ďumbier, sladkovku, sedmokrásku, lucernu, lopúch, uchovec bazový, soforu a fenikel. Väčšina bylín ovplyvňuje dôležité orgány, a tým i zuby, a napomáha ich regenerácii. Parfum tvorí vybraná zmes silíc s antibakteriálnym a protizápalovým účinkom, napríklad benzoinová, železníková, škoricová, myrhová a ďalšie. Tiež obsahuje lecitín, ktorý má podľa najnovších poznatkov vplyv na pevnosť zubnej skloviny, ľanový olej s hojivými účinkami na ústnu dutinu, celý rad bioinformácií a minerálov z rastlín a termálnej vody. Tento komplex v maximálnej miere ovplyvňuje cez energetické dráhy tenké a hrubé črevo, žalúdok, podporuje regeneráciu buniek a pôsobí na mnoho dôležitých orgánov. Biely diamant preukáže svoje služby i v chrípkovom období v podobe zvyšovania imunity. Prírodné minerálne zlúčeniny a rastlinné látky zvyšujú penivosť a čistiace schopnosti bioinformačnej pasty. Obsahuje mnoho protizápalových zlúčenín ... viac informácií

SILIX. Zvýšený obsah koloidného kremíka má vplyv na pevnosť tkanív. Harmonizuje najmä energetické dráhy srdca, hrubého čreva, obličiek, pečene a šľachosvalovú dráhu močového mechúra. Obsahuje kopaivový balzam s protizápalovým účinkom, vyťažený v pralesoch peruánskej Amazónie. Pocit čistoty, stredne silná sviežosť a ochrana v ústach trvajú veľmi dlho ... viac informácií

BALSAMIO zubná pasta s maximálnym sviežim účinkom a adstringentným efektom pôsobí najmä na energetické dráhy tenkého čreva, šľachosvalovú troch žiaričov, sleziny, pečene, riadiacu, jangovú a jinovú spojivovú. Obsahuje aj kopaivový balzam a výťažky z lapacha a uncarie, rastlín s protinádorovým účinkom. Tieto suroviny sa ťažia v pralesoch peruánskej Amazónie.... viac informácií

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky