JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Regeneračné prípravky ENERGY

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika

Vítame vás v podkategórii venovanej bioinformačným regeneračným prípravkom a doplnkom výživy ENERGY.
P
rodukty sú čisto prírodné, všetky suroviny a bioinformácie použité pri ich výrobe sú získavané z najčistejších zdrojovj prírody na celom svete. Každý prípravok prechádza dôkladným systémom kontrol akosti tak, aby sa dostal k zákazníkovi v kvalite vysokého štandardu, ktorú spoločnosť ENERGY garantuje. Sú vyvinuté s využitím najnovších výsledkov vedeckého výskumu v oblasti lekárstva a nutričných doplnkov i prírodného liečiteľstva.

HARMÓNIA ZDRAVIA, KRÁSY a VITALITY s doplnkami výživy a kozmetikou ENERGY


PRODUKTY ENERGY                ZOZNAM výrobkov ENERGY               PREČO prípravky Energy

Sortiment je postavený na myšlienke piatich elementov čínskej medicíny, tzv. Pentagramu®. Prostredníctvom tohto systému si konzument dokáže ľahko zvoliť vhodnú kombináciu prípravkov a ich postupnosť pri užívaní. Vďaka tejto myšlienke môže každý človek veľmi ľahko získať dokonalý prehľad o celej šírke našej ponuky.

ENERGY regeneračné prípravky sú schválené ako výživové doplnky. Nie sú to lieky, nemožno ich zamieňať za predpísané lieky. Prípravky spĺňajú platnú potravinársku legislatívu SR a EÚ. Nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Nie to lieky, nemožno ich zamieňať za predpísané lieky.
Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.
Uchovávajte do 25 ° C, mimo dosahu detí. Neprekračujte denné dávkovanie.
DÁVKOVANIE u jednotlivých výživových doplnkov je určené pre dospelých. Pre deti od 3 rokov (príp. od 6 či 10 rokov) je spravidla odporúčaná polovičná dávka.
Rady publikované na naších stránkach nepredstavujú inštrukcie a pokyny pre samoliečenie, nenahradzujú lekárske vyšetrenia a výkony a nie sú mienené, ako návod pre alternatívnu liečbu. Akákoľvek aplikácia týchto rád je vecou úvahy čitateľa a deje sa tak na  jeho zodpovednosť; predpoklada sa, že čitateľ svoj postup konzultoval s ošetrujúcim lekárom.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky