ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

EKO DOMÁCNOSŤ a zelená FIRMA

JASMIN shop - ON LINE > KATEGORIE v e-shope a ... > AUTO - Domácnosť - FIRMA - záhrada

Protiplesňové a sanačné prípravky ANSIL Asanex

ANSILVER Profi 25 gr prášok proti plesni do omietok a farieb
prídavok do všetkých bežných stavebných materiálov (cement, vápenný hydrát, sádra, bežná silikátová malta alebo stierka), ako aj do niektorých komerčných náterových hmôt na ochranu proti pliesňam a baktériám. Balenie po 25 g ktoré vždy obsahuje príbalový leták o používání a dávkování pre jednotlivé druhy stavebných hmôt. Má hlavne preventívny a stabilizačný účinok proti plesni.25 g balenia sme schopní ošetriť cca 100 m2 a z 250 g balenia ošetríme cca 1000 m2.
7,50 € Vložiť
ANSILVER Profi 250 gr prášok proti plesni do omietok a farieb
ako prídavok do všetkých bežných stavebných materiálov (cement, vápenný hydrát, sádra, bežná silikátová malta alebo stierka), ako aj do niektorých komerčných náterových hmôt na zaistenie ochrany najmä proti pliesňam a baktériám. Balenie 250 g obsahuje príbalový leták o používání a dávkování pre jednotlivé druhy stavebných hmôt. Má hlavne preventívny a stabilizačný účinok proti plesni
59,00 € Vložiť
ASANEX proti plesni 5000ml band. s aktívným striebrom
na steny a murivo. Protiplesňový suspenzný prípravok s bieliacim účinkom určený na komplexné ošetrenie vlhkých múrov budov a pivničných priestorov, ako aj kúpeľní, skladov ovocia a zeleniny a pod.
36,50 € Vložiť
ASANEX proti plesni 500ml NB s aktívným striebrom
protiplesňový suspenzný prípravok s bieliacim účinkom určený na komplexné ošetrenie vlhkých múrov budov a pivničných priestorov, ako aj kúpeľní, skladov ovocia a zeleniny a pod.
4,95 € Vložiť
ASANEX proti plesni 500ml s mech.rozpr. s aktívným striebrom
na steny a murivo. Protiplesňový suspenzný prípravok s bieliacim účinkom určený na komplexné ošetrenie vlhkých múrov budov a pivničných priestorov, ako aj kúpeľní, skladov ovocia a zeleniny a pod.
5,25 € Vložiť
KLimax 500ml na ošetrenie klimatizácie
kvapalný antibakteriálny prípravok na preventívne ošetrenie klimatizačných jednotiek v automobiloch, obytných a priemyselných objektoch, na ošetrenie už používaných a znečistených klimatizačných jednotiek. Dlhodobý preventívny účinok vo vlhkom prostredí je daný pôsobením aktívnych zlúčenín striebra z antimikrobiálnej prísady ANSILVER, ktorá účinne zabraňuje nárastu nových kolónií mikroorganizmov. Doba účinku je min. 6 mesiacov
6,90 € Vložiť
Klimax 5l bandaska na ošetrenie klimatizácie
kvapalný antibakteriálny prípravok na preventívne ošetrenie klimatizačných jednotiek v automobiloch, obytných a priemyselných objektoch, na ošetrenie už používaných a znečistených klimatizačných jednotiek. Doba účinku je min. 6 mesiacov
44,00 € Vložiť
Protiplesňový zásyp na nohy a do rukavíc ANSILVER100g
do všetkých druhov obuvi, rukavíc na ich konzerváciu počas skladovania, odstránenie nepríjemného zápachui alebo zabráneniu vzniku zápachu obuivi, rukavíc (pracovných, športových, na bežné nosenie). Výrazný antimikrobiálny účinok, ktorý je zabezpečený obsahom prípravku ANSILVER.
3,38 € Vložiť

SIMPLEGREEN ekologické odmasťovacie prípravky. Bakteriálno-enzýmaticke produkty SUBIO na likvidáciu organického odpadu a EKODROGERIA

Simple green LEMON 10l koncentrát
Použitie od špinavých podláh a stien, na zašpinenú bielizeň a škvrny od jedla. Citrónová vôňa. V domácnosti i vo firme môže nahradiť väčšinu čistiacích prostriedkov, odmasťovačov a prípravkov pred praním. Vysoko účinný koncentrovaný čistiaci a odmasťovací prípravok určený k všeobecnému čistenie a odmasťovanie v priemysle aj v terciálnej sfére. Využiteľný v tlakových umývačkách, pre ručné aj strojné umývanie. Mierny parfum vhodne odstraňuje pachy z pracovísk, kde dochádza k úniku strojných olejov. Môže byť používaný aj v potravinárskom priemysle
78,00 € Vložiť
Simplegreen CRYSTAL 10l koncentrát
ekologický odmasťovač na všeobecné použitie. Bez farby a zápachu s charakteristickou vôňou chemikálie. Na odmasťovanie a čistenie od nafty, olejov, rezných a chladiacich kvapalín. Ľahko čistí rôzne povrchy znečistené uhľovodíkovými nečistotami. Biologicky veľmi dobre odbúrateľný, neagresívny, nejedovatý, nehorľavý, neabrazívny, bezpečný pri práci. Pre vytvorenie čistiaceho roztoku sa riedi s vodou podľa potreby v pomere až 1 : 150.
78,00 € Vložiť
Simplegreen CRYSTALv 1000 ml koncentrát
ekologický odmasťovač určený na všeobecné použitie. Bez farby a zápachu s charakteristickou vôňou chemikálie. Vhodný je na odmasťovanie a čistenie od nafty, olejov, rezných a chladiacich kvapalín. Ľahko čistí rôzne povrchy znečistené uhľovodíkovými nečistotami. Biologicky veľmi dobre odbúrateľný, neagresívny, nejedovatý, nehorľavý, neabrazívny, bezpečný pri práci. Pre vytvorenie čistiaceho roztoku sa riedi s vodou podľa potreby v pomere až 1 : 150.
12,00 € Vložiť
Simplegreen EXTREME 10l odmasťovač
koncentrát ekologický odmasťovací a čistiaci prostriedok pre použitie v priemysle, v domácnosti, v dielni alebo v garáži s antikoróznou ochranou. Vhodný na čistenie a odmasťovanie hliníku a tiež súčiastok náchylných ku korodovaniu. Charakteristická pre jeho vzhľad je nažltlá farba podľa použitých surovin. Nie je aromatizovaný. Na čistenie kovových, plastových i lakovaných povrchov pomocou striekacích strojov, k tlakovému a ultrazvukovému odmasťovanie v strojárenstve, leteckej i pozemnej doprave, bez toho aby došlo k poškodeniu čistených povrchov.
79,00 € Vložiť
Simplegreen REGULAR /MINT/10l koncentrát
koncentrát ekologický odmasťovací a čistiaci prostriedok na všeobecné použitie. Tmavo zelenej farby s charakteristickou vôňou sasafranu. Bezpečný netoxický čistič a odmasťovač. Od čistenia podláh a stien, na hrnce a panvice, okná, do drezov a odpadov, alebo na čistenie mastných nástrojov. Vhodný pre použitie v celom dome.
78,00 € Vložiť
Simplegreen REGULAR /MINT/1000 ml koncentrát
koncentrát ekologický odmasťovací a čistiaci prostriedok určený na všeobecné použitie. Tmavo zelenej farby s charakteristickou vôňou sasafranu. Bezpečný netoxický čistič a odmasťovač na čistenie podláh a stien, na hrnce a panvice, okná, do drezov a odpadov, alebo na čistenie mastných nástrojov. Vhodný pre použitie v celom dome.
12,00 € Vložiť
ROZKLAD TUKOV LIKVID 1000 ml
enzymatický prostriedok na rozklad akýchkoľvek organických látok a špeciálne tukov v kuchyni, odpadových a kanalizačných systémoch, v tukových odlučovačoch (lapačoch) a v čistiarňach odpadových vôd. LIKVID tuk rozkladá na biologicky neškodnú látku, ktorú je možné vypúšťať do kanalizačnej siete. Prekonáva účinky všetkých univerzálnych čističov, ktoré sú používané na dlaždice, obkladačky, pracovné plochy, stoly a podlahy v kuchyniach reštaurácií, v tukových prevádzkach, vo vývarovniach, v bitúnkoch, v domácnostiach, atď.. Jeho pravidelným používaním sa zabraňuje usadzovaniu tukov v potrubiach a následne v tukových odlučovačoch. Penetruje do mikroskopických špár akéhokoľvek povrchu, kde rozloží a odstráni tukový film. LIKVID je úplne biologicky rozložiteľný, má kladný vplyv na funkciu septikov a odpadových systémov, nespôsobuje znečistenie vody a neškodí ľuďom ani zvieratám. Je šetrný k pokožke. Je veľmi koncentrovaný, 125 ml dokáže vyčistiť plochu priemernej kuchyne. V ČOV rozkladá ťažko rozložiteľné látky, odstraňuje biologickú penu, znižuje CHSK, BSK a fosfor. Riedenie: Prípravok sa riedi vodou v závislosti na veľkosti znečistenia. Po nariedení nechajte 5 minút stáť, až potom ho použite. Dávkovanie: Ľahký koncentrát (dlaždice, podlahy) – 50 ml vlejte do 10 litrov vody. Stredný koncentrát (pracovné plochy, stoly) – 100 ml vlejte do 10 litrov vody. Ťažký koncentrát (tukové usadeniny) - neriedený prípravok. Čistiarne odpadových vôd, odkalovacie nádrže: 1 liter na 23 000 l objemu.
22,80 € Vložiť
SADA PRE RIEŠENIE PROBLÉMOV S TUKMI v lapačoch tukov, usadzovacích nádržiach, odpad. potrubiach
pre reštaurácie, hotely, jedálne, vývarovne, potravinársky priemysel, spracovne mäsa, bitúnky, bežné domácnosti. SADA obsahuje: LIKVID – ROZKLAD TUKOV 1 l, FREE FLO TABLETA 2 ks, ROZKLAD TUKOV FatCracker (FatBreaker) 50 g. Odporúčané dávkovanie: Polovicu balenia (25 g) sypkého prípravku ROZKLAD TUKOV-FatCracker (FatBreaker) aplikujte podľa návodu cez odpadový systém, ktorý ústí do lapača tukov alebo záchytnej nádrže. Jednu tabletu prípravku FREE FLO vhoďte do lapača tukov alebo záchytnej nádrže. 0,5 dcl prípravku LIKVID-Rozklad tukov narieďte do 10 l vlažnej alebo teplej vody, použite na čistenie, umývanie pracovných plôch a podláh. Použitú tekutinu vlejte do odpadového systému, ktorý vedie do lapača tukov alebo nádrže. Dávkovanie môžete upraviť podľa potreby prevádzky. Výrobky sú schválené Štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Životnosť: 18 mesiacov od dátumu výroby.
39,50 € Vložiť
STAJNE A CHOVY Sannisty (SanniStable) 1kg dóza
špeciálný mix baktérii a enzýmov na rozklad zvieracích výkalov a moču. Znižuje obsah čpavku v ovzduší na prijateľné hodnoty, čím zabezpečuje produkciu zdravších, vykŕmenejších zvierat v krátkom čase. Odstraňuje respiračné problémy zvierat. Eliminuje nežiaduce pachy spojené s čpavkom.
Celkovo sa dosiahne vyššia úroveň zdravotného stavu zvierat.
Odtoky a žľaby sú bez pevných zbytkov, čo zlepšuje prietok.
Výrazne urýchľuje rozklad hnoja (hnoj je rozložený v priebehu 2-3 mesiacov a nemusí sa vyvážať ako nebezpečný odpad).
Zvyšuje sa tečivosť hnoja až o 20%.
59,70 € Vložiť
Simple green LEMON 1000 ml koncentrát
Použitie od špinavých podláh a stien, na zašpinenú bielizeň a škvrny od jedla. Citrónová vôňa. V domácnosti i vo firme môže nahradiť väčšinu čistiacích prostriedkov, odmasťovačov a prípravkov pred praním. Vysoko účinný koncentrovaný čistiaci a odmasťovací prípravok určený k všeobecnému čistenie a odmasťovanie v priemysle aj v terciálnej sfére. Využiteľný v tlakových umývačkách, pre ručné aj strojné umývanie. Mierny parfum vhodne odstraňuje pachy z pracovísk, kde dochádza k úniku strojných olejov. Môže byť používaný aj v potravinárskom priemysle
12,00 € Vložiť
Simple green EXTREME 1000 ml koncentrát
koncentrát ekologický odmasťovací a čistiaci prostriedok pre použitie v priemysle, v domácnosti, v dielni alebo v garáži s antikoróznou ochranou. Vhodný na čistenie a odmasťovanie hliníku a tiež súčiastok náchylných ku korodovaniu. Charakteristická pre jeho vzhľad je nažltlá farba podľa použitých surovin. Nie je aromatizovaný. Na čistenie kovových, plastových i lakovaných povrchov pomocou striekacích strojov, k tlakovému a ultrazvukovému odmasťovanie v strojárenstve, leteckej i pozemnej doprave, bez toho aby došlo k poškodeniu čistených povrchov.
12,00 € Vložiť

Pomôcky

Podávač predmetov E-Z Reacher ARCOA
ľahký, kvalitný, jemný podávač predmetov a zberač ARCOA (dokážete ním zo zeme zdvihnúť bez problémov napr. 10 centovú mincu).Vhodný pomocník pre vašu domácnosť, dielňu, záhradu, obchod či kanceláriu.
34,50 € Vložiť
Rúško antibakteriálne trojvrstvové Special PBM/ 50ks
Rúško z jemného, nedráždivého materiálu bez zápachu, šetrného k pokožke, neobsahuje latex, sklené vlákna ani iné alergizujúce substancie. Antibakteriálny filter (netkaná textília melt-blown - stredná vrstva) s aktívnym striebrom je z obidvoch strán prekrytá netkanou textíliou spunbond. Rúško sa na tvár fixuje buď šnúrkami alebo gumičkou (podľa typu rúška). Rúško je možné po použití oprať pri maximálnej teplote 30°C a opakovane použiť bez straty antibakteriálneho účinku.
11,50 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky