ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

DROSERIN krém ENERGY

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > ENERGY krémy
droserin krem energy

DROSERIN 50ml krém ENERGY silný antibakteriálny a antivírový efekt krému pri chrípke, angíne, nachladnutí, sínusitídach, nachladnutí čelných dutín a pri kašli, problémoch s pľúcami, prieduškami a dýchaním a pri zápaloch stredného ucha, niektorých mikrobiálnych a plesňových ochoreniach kože a vredoch predkolenia, pri bolestiach krčnej a strednej časti chrbtice, ramien a úponu kľúčnych kostí.
Predstavuje bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Droserin krém ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu pľúc, hrubého a tenkého čreva, srdca, pečene, žalúdka a tým i stavy, ktoré sa spájajú s nedostatočnou funkciou týchto dráh.
Na harmonizáciu energetických dráh, na chrípky, angíny, prechladnutia, sinusitídy, na prechladnuté čelové a prínosové dutiny, kašeľ, bolesti v oblasti srdca, infekty miechy, niektoré mikrobiálné a plesňové ochorenia kože, pečene, žalúdka, tenkého a hrubého čreva, na vredy predkolenia, na aktiváciu štvrtej čakry a týmusu pri zníženej imunite, na problémy s pľúcami, prieduškami, dýchaním a zápaly stredného ucha.


Cena: 50 ml - 14,67 EUR
Odporúčame kombináciu s prípravkom Vironal

Regeneračný postup s krémom Droserin a aplikácia:

DROSERIN krém aplikujeme lokálne vo veľmi tenkej vrstve 1 až 3 x denne. Je ľahko roztierateľný a zmývateľný vodou.
Krém možno aplikovať nad miesta uloženia orgánov, alebo na oblasť ich reflexných zón a energetických dráh.
Pri nachladnutí aplikujeme na oblasť hrdla, šije, hrudníka, na nos, tvár a ohyby lakťov, pri srdcových ťažkostiach aplikujeme krém do ohybov lakťov. Pri zápaloch stredoušia aplikujeme krém zvonka okolo ucha spolu s prípravkom Audiron.
Pri vážnych zdravotných problémoch sa vždy poraďte s lekárom.

DROSERIN krém ENERGY 50ml
DROSERIN krém ENERGY 50ml
chrípka,angína,nachladnutia,sínusitída,čelné dutiny,kašeľ, problémy s pľúcami,priedušky,dýchanie
14,67 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky