ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

DRAGS IMUN

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > ANTISEPTICKE produkty ENERGY
drags imun jasmin

DRAGS IMUN 30ml ENERGY silné antibakteriálne, antimikrobiálne, antivírové, protiplesňové, antioxidačné a hemostatické vlastnosti ktoré urýchľujú hojenie rán, tkanív a kože, aftov, vredov a zápalových stavov, predovšetkým v ústnej dutine, v hltane, hrtane a inde. Výrazné protistresové, afrodiziakálne a tonizačné účinky. Podporuje regeneráciu a obranyschopnosť organizmu a zvyšuje jeho imunitu.
Priaznivo pôsobí pri respiračných, chrípkových a horúčkových ochoreniach, pri malárii, hepatitíde typu A a B a pri ochoreniach spôsobených retrovírusmi, Cytomegalovírusmi a pri ďalších infekčných chorobách.

Drags imun doplnok výživy ovplyvňuje okrem iných predovšetkým dráhy sleziny, žalúdka, troch žiaričov, tenkého a hrubého čreva, dráhu jangovú a jinovú - pojivovú.
Drags Imun obsahujei čistý latex z rastliny Croton lechleri Muell.Arg., peruánskymi indiánmi nazývaný SANGRE DE DRAGO - dračia krv.
Latex je zafarbený do červena a získava sa narezávaním kôry stromov, ktoré sa vyskytujú na okrajoch riek v peruánskej oblasti Amazónie.
Z terapeutického hľadiska Croton lechleri potlačuje navonok grampozitívne baktérie a dermatofytické pliesne. Je aktívny proti výrusu Sindbis, Cytomegalovirus murine a Escherichia coli. Proti Bacillus subtilis boli trimetoxifenoly z Crotónu silnejšie ako účinok penicilínu. Obsiahnutý olygomer SP - 303 je výrazne aktívny proti kmeňom respiračných syncytiálnych vírusov /RSV/ typu A a B, chrípkového vírusu A /FLU - A/ a vírusom parainfluenzy /PIV/. Ďalej pôsobí proti vírusu Herpes simplex /HSV/, vrátane vírusu rezistentnému na lieky acyklovir a foskarnet.
Croton lecheri je tiež efektívny proti vírusom hepatitídy A a B. Posledným z objavov / Miller M., 1999/ je aktivita Crotónu in vitro proti Helicobacteru pylori, ktorý spôsobuje žalúdočné vredy.
Pri peptickom vrede bolo pri pokusoch urýchlené hojenie dokonca až o 50% a celkove sa zlepšila i kvalita žalúdočnej steny.
V nízkych koncentráciách má Crotón lechleri prooxidačný efekt a vo vysokej koncentrácii účinkuje silno antioxidačne.
Z chemického hľadiska sú v rastline obsiahnuté dva druhy alkaloidov so stimulačným a relaxačným pôsobením - 54% tanínu, ktorý má silno sťahujúce účinky, 4% cukrov zložených z laktózy, galaktózy a rhamnózy, ďalej sú to fenolické zlúčeniny, medzi nimi kyselina galová a saponíny v nízkych koncentráciách, chlorhydrát taspinu,3,4-0-dimethylcedrusin a proanthocyanidin, šesť jednoduchých fenolov a ich deriváty, tri steroidy /sytosterol, b-sytostenon a katechiny/. V kôre rastliny bolo nájdených šesť diterpenoidov a SP - 303 olygomerický proanthokyanid.


Balenie: 30ml

CENA: 26 €

Regeneračný postup a dávkovanie:

DRAGS IMUN je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

Vnútorne užívame maximálne 10 kvapiek 1-3 x denne.
Zapíjame vodou. Po troch týždňoch nasleduje 1 týždeň pauza. Pre podporu detoxikácie tela zvýšime príjem tekutín.
Prípravok neobsahuje žiadne konzervačné látky ani iné pridané látky. Pred použitím potrepať.
Potravina pre zvláštnu výživu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Pri prejave akýchkoľvek nepriaznivých účinkov prerušiť užívanie prípravku.

DRAGS IMUN 30ml (dračia krv) ENERGY
DRAGS IMUN 30ml (dračia krv) ENERGY
100% prírodná živica z Crotonu lechleri.Vnútorné i vonkajšie použitie
26,00 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky