ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

DIAMOND zubná pasta

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > ZUBNÉ pasty ENERGY
diamond zubna pasta energy

Diamond 120ml bioinformačná zubná pasta ENERGY s jemnou, škoricovo-citrónovou chuťou a s ľahkým parfumom, harmonizujúca najmä energetické dráhy obličiek, pečene, tenkého a hrubého čreva, troch žiaričov a žalúdka. Po vyčistení úst cítime ľahké mravčanie a slabý analgetický efekt a rastlinné silice pokryjú narušené zuby ochranným filmom. Pocit čistoty v ústach trvá veľmi dlho.
Pasta Diamond je najvhodnejšia pri homeopatickej liečbe.
V Diamonde je presné zastúpenie bylín, ktoré napomáhajú regenerácii tkanív, kostí, zubov a súčasne vplývajú na trávenie, žalúdok a črevá. Obsahuje napríklad kostihoj, puškvorec, ďumbier, sladkovku, sedmokrásku, lucernu, lopúch, uchovec bazový, soforu a fenikel. Väčšina bylín ovplyvňuje dôležité orgány, a tým i zuby, a napomáha ich regenerácii. Parfum tvorí vybraná zmes silíc s antibakteriálnym a protizápalovým účinkom, napríklad benzoinová, železníková, škoricová, myrhová a ďalšie. Tiež obsahuje lecitín, ktorý má podľa najnovších poznatkov vplyv na pevnosť zubnej skloviny, ľanový olej s hojivými účinkami na ústnu dutinu, celý rad bioinformácií a minerálov z rastlín a termálnej vody. Tento komplex v maximálnej miere ovplyvňuje cez energetické dráhy tenké a hrubé črevo, žalúdok, podporuje regeneráciu buniek a pôsobí na mnoho dôležitých orgánov.
Diamond preukáže svoje služby i v chrípkovom období v podobe zvyšovania imunity.
Prírodné minerálne zlúčeniny a rastlinné látky zvyšujú penivosť a čistiace schopnosti bioinformačnej pasty. Obsahuje mnoho protizápalových zlúčenín a prvkov.
Charakteristika výrobku: bioinformačná zubná pasta


Obsah: 120 ml

Cena: 7,00 €

DIAMOND zubná pasta 120ml ENERGY
DIAMOND zubná pasta 120ml ENERGY
s jemne škoricovo-citrónovou chuťou s ľahkým parfumom
7,00 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky