ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

DERMATON OIL pletovy olej

PONUKA > KRÁSA a prírodná kozmetika > DERMATON kozmetika ENERGY

DERMATON OIL pleťový olej ENERGY hebká pleť počas celého roka. Prírodný, ľahko sa vstrebávajúci olej na dokonalú regeneráciu pokožky. Dermaton oil je vhodný na každodennú regeneráciu suchej a normálnej pokožky. Pôsobí na jej upokojenie a obnovovanie po vystavení nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia alebo slnečnému žiareniu.

Tlmí bolesť pri popáleninách 1. stupňa (sčervenanie pokožky), odstraňuje svrbenie pri hojení kože. Urýchľuje obnovu pokožky v hlbších vrstvách kože a zároveň ju chráni proti nadmernému vysychaniu počas regenerácie. Obsahuje olej z ryžových klíčkov, rakytníkový a jojobový olej, lecitín a éterické oleje, z ktorých najvýznamnejší je levanduľový a silica tymiánu. Neobsahuje ochranné UV faktory, preto nie je vhodný na opaľovanie. Olej je bohatý na obsah karotenoidov, vitamínu A, E, nenasýtených mastných kyselín a antioxidantov.
Najvýznamnejším z nich je gamma-oryzanol. Tieto látky pôsobia na zníženie množstva voľných radikálov v koži, ktoré vznikajú následkom slnečného žiarenia. Tak zabraňujú predčasnému starnutiu kože. Rakytníkový olej aktivuje melanocyty, t.j. urýchľuje tvorbu pigmentu po opaľovaní. Jojobový olej vytvára na povrchu kože ochranný film, ktorý robí pokožku odolnejšou voči mechanickému namáhaniu a vplyvu chemických látok. Spolu s éterickými olejmi pôsobí ochranný film čiastočne na odpudzovanie vonkajších parazitov, vrátane bodavého hmyzu.

Obsah: 100ml   

CENA: 13,-EUR


Použitie Dermatonu oil
na každodenné ošetrovanie suchej a normálnej pokožky
na zlepšenie pružnosti a elastickosti kože
vždy po opaľovaní
na urýchlenie zhnednutia pokožky po opaľovaní
pri popáleninách v štádiu sčervenania kože
ako repelent proti bodavému hmyzu

Odporúčaná aplikácia

Dermaton oil nanášajte na pokožku v tenkej vrstve, najlepšie večer. Pri popáleninách, ktoré sprevádza sčervenanie kože a bolestivosť, aplikujte 2–3x denne. Pri ošetrovaní suchej pokožky 2x denne. Olej je vhodný na každodenné používanie.

DERMATON OIL pleťový olej 100ml ENERGY
DERMATON OIL pleťový olej 100ml ENERGY
každodenné ošetrovanie suchej i normálnej pokožky
13,00 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky