ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

CYTOSAN

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > HUMÁTY a koloidné minerály ENERGY
cytosan sampon jasmin

CYTOSAN doplnok výživy ENERGY silný imunostimulant s detoxikačnými schopnosťami ochraňuje bunky, zlepšuje ich okysličenie, likviduje rôzne druhy plesní a vírov, predovšetkým vírusov herpes, chráni bunky pred rôznymi druhmi žiarenia, vrátane rádioaktívneho a UV, má vplyv na spomalenie rozvoja niektorých typov rakoviny, vhodný ako prevencia infarktu myokardu a mozgovej mŕtvice a ochrana čriev.
Pozitívny vplyv vďaka zloženie prípravku možno očakávať aj pri ochoreniach pohybového aparátu, pri artrózach a degenerácii kostí a kĺbov.
Svojím zložením predstavuje bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok s obsahom prírodných látok a informácií rastlín a minerálov. Neobsahuje žiadne konzervačné látky ani syntetické farbivá a cukry!
Cytosan ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým dráhy hrubého a tenkého čreva, žalúdka, pečene, žlčníka, sleziny, dráhu riadiacu, ústrednú, jinovú pätovú a celý rad ďalších, ktoré sú na ne napojené. Vyrovnaním energie eliminuje množstvo problémov spojených s disharmóniou v týchto dráhach. Cytosan je superkoncentrát humátu draslíka obohatený o silymarín a kyselinu jantárovú.
Jedna kapsula Cytosanu obsahuje cca 43 mg draslíka.


CYTOSAN je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

Balenie a  cena: 90 kapsul

CENA: 38,80 €

Dávkovanie:
Pre dospelých a deti od 12-tich rokov: preventívne sa užíva 1 kapsula denne. Pre rýchlu aktiváciu sa užívajú až 3 kapsule denne.
Dávkovanie pre deti:
Od 3 do 6-tich rokov - 0,5 kapsule denne rozpustenej v teplom čaji.
Slaďte medom. Deti od 6 do 12-tich rokov- 1až 2 kapsule denne. Vždy po 4 týždňoch užívania prípravku nasleduje 1 týždeň pauza. Pri regenerácii zvýšte príjem tekutín.

CYTOSAN 90tabl ENERGY
CYTOSAN 90tabl ENERGY
imunostimulant,detoxikacia
38,80 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky