ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

CISTUS INCANUS

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > OSTATNÉ stravné doplnky ENERGY
jasmin cistus incanus energy

Cistus incanus 30ml koncentrovaný rastlinný extrakt z listov ruže Cistus incanus a čistú esenciu Cistus ladanifer. Patrí medzi tzv. solitérne extrakty, ktoré sa vyznačujú svojou jedinečnosťou a výraznou charakteristikou. Najlepšie sa užívajú ako samostatné, jednozložkové prípravky.
Cistus incanus je účinný predovšetkým na infekčné ochorenia spôsobené vírusmi, pôsobí aj proti plesniam a chlamýdiám. Vhodný je najmä pri všetkých typoch zápalu horných dýchacích ciest, pomáha pri infekciách s prolongovaným priebehom, komplikáciami, recidívami a rezistenciou na inú liečbu, zvyšuje obranyschopnosť organizmu.
Pôsobí ako prírodný antioxidant (neutralizuje voľné radikály), pri infekcii chráni tkanivá pred poškodením zápalom a odpadovými toxínmi

Energetické pôsobenie Cistus incanus podľa princípov TČM
Cistus incanus ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy pľúc, hrubého čreva, sleziny, troch ohnísk (troch ohrievačov) a perikardu.


Cistus incanus nie je liek a nemožno ho zamieňať za predpísané lieky a jeho účinky nie sú schválené ako liečivé.

Objem: 30ml
CENA: 22,10 €

Odporúčané dávkovanie:
2–7 kvapiek 1–3x denne (7 kvapiek = 0,35 ml)
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Pred použitím dôkladne pretrepte (21-krát). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo.
Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín!

Upozornenie:
Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na spodnej strane škatuľky a na etikete. Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení.

Cistus incanus 300ml ENERGY
Cistus incanus 300ml ENERGY
účinný predovšetkým na infekčné ochorenia spôsobené vírusmi
pôsobí aj proti plesniam a chlamýdiám, vhodný je najmä pri všetkých typoch zápalu horných dýchacích ciest, pomáha pri infekciách s prolongovaným priebehom, komplikáciami, recidívami a rezistenciou na inú liečbu, zvyšuje obranyschopnosť organizmu
22,10 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky