ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

CHICOPEE netkané utierky

CHICOPEE netkané utierky
pre všetky oblasti čistenia a hygiény (Horeca, automotíve, servis & food, housekeeping, cleaning, hotel, gastro, firmy i domácnosti ...). Prevedenie utierok znižuje ich celkovú spotrebu a tým znižuje i náklady na utieranie a čistenie. To šetrí nielen vaše peniaze, ale zároveň používanie utierok je prospešné i pre životné prostredie.Ecoclean.
Antibakteriálna vlastnosť utierok potlačuje množenie mikroorganizmov na tkanine.
Utierky sú určené nielen pre kuchynské prevádzky, upratovanie objektov, domácnosti, firmy, potravinársky priemysel aj zdravotníctvo.
Výborne utierajú nečistoty, sú dostatočne veľké a pevné, možno ich prať v práčke. Farebné kódovanie utierok pomáha zabrániť krížovej kontaminácii.
Kompletné portfólio kvalitných utierok pre všetky segmenty: upratovacie spoločnosti, catering, kaviarne, priemyselná výroba, údržba.
Správnym výberom utierok dosiahnete perfektný čistiaci výsledok, úsporu času ako aj financií….

Viac info o Chicopee utierkach na mob: 0948 223 631

COFFE TOWEL čistiaca utierka na kávovarové trysky PBM 10ks/bal. CHICOPEE
COFFE TOWEL čistiaca utierka na kávovarové trysky PBM 10ks/bal. CHICOPEE
odolná voči teplotám do 250 °C a pevnejšia než mnohé iné bežne používané utierky, a to v suchom i vlhkom stave.Antibakteriálne vlastnosti zabezpečia elimináciu pachu utierky od zbytkov mlieka. Možno ich opakovane prať v pračke, nakoľko tým nestrácajú svoje vlastnosti. Predstavujú tak skvelý pomer kvality a ceny. Jedinečná tkaná štruktúra výrobku je o 30 % odolnejšia než u iných utierok a dokáže absorbovať až deväťnásobok svojej hmotnosti.
6,00 € Vložiť
DURA DRY mikrovláknová netkaná utierka CHICOPEE Balíček=5ks
DURA DRY mikrovláknová netkaná utierka CHICOPEE Balíček=5ks
najlepšia netkaná čistiaca 100% mikrovláknová utierka umožní ľahko vyčistiť akýkoľvek povrch, od skla do nerezovej ocele. Rýchlo, dôkladne a bez šmúh a škrabancov.Má antibakteriálne vlastnosti, môže prísť do kontaktu s potravinami. Farbu poznačte do poznámky
4,80 € Vložiť
J-Cloth® Lavette utierka Chicopee bal/50ks PBM
J-Cloth® Lavette utierka Chicopee bal/50ks PBM
umožňuje efektívne zotrieť akýkoľvek druh nečistôt.Ľahko sa opláchuje a je rýchloschnúca. J-Cloth® Lavette utierky zostávajú dlhší čas čisté, takže baktérie nemajú žiadnu šancu rásť a množiť sa. Môže byť použitá v kombinácii s akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Ideálna na utieranie pracovných stolov napr. od múky a rýchle utretie bežne znečistených pracovných plôch. Životnosť utierky 2-3 pracovné dni.
12,00 € Vložiť
Lavette Super utierka 25ks/bal Chicopee PBM
Lavette Super utierka 25ks/bal Chicopee PBM
prekonáva všetky ostatné netkané utierky pre dosiahnutie konečného čistiaceho výsledku. Jej jedinečná otvorená štruktúra zaručuje vynikajúci zber nečistôt a účinnú absorpciu, rýchlo uschne, a tak zostáva čistá a použiteľná dlhší čas. Poskytuje optimálné čistenie a má minimálný zápach.Unikátné vlákna a ich spojivo v utierke Lavette Super majú antibakteriálné vlastnosti, čo je prevencia proti rozmnoženiu bakterií v tkanine. Lavette Super môže byť použitá v kombinácii s akýmikoľvek čistiacimi prostriedkami alebo dezinfekčnými prostriedkami.
Jedná sa o multifunkčné stieranie, ktoré je možné použiť znovu a znovu, a je teda ekonomické a účinné. Farbu utierky poznačte do poznámky.
18,00 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky