ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

CELITIN

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > OSTATNÉ stravné doplnky ENERGY
jasmin celitin energy

Celitin 90 kaps. ENERGY pôsobí na oblasti mozgu, ktoré sa zúčastňujú procesov dlhodobého plánovania, sústredenia a pozornosti. Užívaním prípravku Celitin sa zlepšuje pamäť, účinkuje proti stresu a pomáha predchádzať únave a vyčerpaniu.
Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku harmonizujú s ostatnými účinnými zložkami a jemnými energiami informačné pole organizmu.
Lecitín sa nachádza vo všetkých bunkách ľudského tela, kde sa zúčastňujú na životne dôležitých pochodoch.
Významný je jeho vplyv na metabolizmus cholesterolu. Premieňa škodlivý cholesterol na neškodný a tým pomáha predchádzať arterioskleróze a srdcovému infarktu.

Pri užívaní lecitínu bolo preukázané zlepšenie pamäte a aktivácie mysle.

Gingko biloba účinkuje pozitívne na široké spektrum porúch. Zvyšuje prietok krvi v mozgu a umožňuje tak nervovým bunkám absorbovať viac kyslíka. Ochraňuje cievy pred kŕčmi a stratou pružnosti, má relaxačný účinok na steny ciev. Pôsobí ako bariéra proti abnormálnemu vzniku krvných zrazenín v tepnách a žilách.Klinické využitie zahŕňa liečbu senility, hluchoty, diabetické cievne choroby a niektorých očných porúch.
Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením dochádza k vyrušeniu negatívnych informácií a vyvolaniu spätného regeneračného procesu. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná - v porovnaní s inými výrobkami podobného charakteru vykazujú práve preparáty Energy niekoľkonásobne vyšší účinok.

Celitin je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

90 želatínových kapsúl     

Cena: 11,40 €

Doporučené dávkovanie : 1 kapsula 1x denne
Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.
Neodporúča sa osobám precitlivelým na včelie produkty.

CELITIN 90tbl. ENERGY
CELITIN 90tbl. ENERGY
pamäť,stres,únava a vyčerpanie,podpora metabolizmu tukov, regulácia cholesterolu v krvi
11,40 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky